2737
2739
عنوان

رو پام ی سوسک داشت راه میرفت!!!

300 بازدید | 32 پست

چند دقیقه پیش دراز کشیده بودم برقام خاموش شوهرمم نیس یدفه احساس کردم کف پام یچی داره راه میره پامو تکون دادم افتاد لامپو روشن کردم دیدم سوسکه 😨😨😨😨

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مور مورم شد😲😲😲😲😱😱😱

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
2738

خخخخ عیبی نداره

منم یروز تو اتاق دراز کشیده بودم همینجوری شدم

ولی بعد ک بلند شدم دیدم سوسکش از این گنده ها بودااالعنتی خیلی بد بود😆😆😆

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
2706