2733
2734

سلـــــام

بیاید بهترین خاطره زندگیمون رو تعریف کنیم شاید یکم حالمون خوب بشه

هرخاطره ای که دوست دارید بگید♥♥

اول خودم

سه سال پیش وقتی دانشجو بودم از دانشگاه تا خونمون تقریبا 40دقیقه راه بود،بیشتر وقتا با دوستام پیاده میومدیم یه روز پاییزی بارون شدید میومد ما هم طبق معمول پیاده بودیم  

یه پسره با ماشین اومد کنارمون گفت بیاید برسونمتون تو این بارون پیاده نرید.ماهم محل ندادیم و راهمون رو رفتیم

فکـــــرکنید بیست دقیقه بعد بازپسره مارو تو خیابون دید گفت وووووووواااای شما هنوز پیاده اید تواین بارون   خب یه تاکسی بگیرید بدبختا  

یعنی دلم میخواست زمین دهن بازکنه برم توش  

ولی واقعا بخاطرپول تاکسی نبود پیاده راه میرفتیم و کلی با دوستامسخره بازی درمیاوردیم میخندیدیم

لبخند خدا یعنـــــی همین بازشدن پلـــــک های هر روزت...!  

لایکم کنید 

ایم یه کاربر رو مخخخخخ😂

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان دانشگاه یه دوستی داشتیم خیلی ساده بود، یه زمانی آلمان مرزهاشو باز کرده بود و پناهنده میگرفت

منو یکی از دوستام این دوستمو اسگل کرده بودیم بهش میگفتیم میخوایم از باباهامون پول بدزدیم و بریم آلمان 

داشتیم باهاش الکی خدافظی میکردیم که آره ما میریم حلالمون کن و این حرفا

اینم جدی گرفته بود میگفت من زنگ میزنم به ماماناتون میگم    

2731

😂😂😂وای

من واقعا چیزی تو ذهنم نمیاد

ولی یه خاطره خریتتتت وار یادمه

هربار یادش میفتم

مو به تنم سیخ میشه

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

بهترین خاطره عمرم کارنامه معدل بیست بود در سوم دبیرستان 🥴🥴این یکی از بهترین حالای عمرم بود چون براش زحمت کشیده بودم 

ولی بهترین خاطره عمرم امسال تیر رقم میخوره با کنکور ان شا الله 😊

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗
😂😂😂وای من واقعا چیزی تو ذهنم نمیاد ولی یه خاطره خریتتتت وار یادمه هربار یادش میفتم م ...

بووووگووووش😂

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
2738
بهترین خاطره عمرم کارنامه معدل بیست بود در سوم دبیرستان 🥴🥴این یکی از بهترین حالای عمرم بود چون برا ...

عزیـــــزم امیدوارم بهتـــــ♥ـــــرینش امسال تیر رقم بخوره

فقط اونجاش که گف تاکسی بگیرید بدبختااا😂😂😂

سال آخر دبیرستان یه معلم عشق داشتیم خیلی خوب بود یادم نمیاد چرا این آخریا یکم باهاش بدشده بودم ازش ناراحت بودم.

زنگ آخر کلاس بهم گفت فلانی(فامیلیمو گفت) یکم عوض شدی(ازنظر ظاهری منظورش بود) 

منم گفتم آدم عوض بشه عوضی نشه  

وااااقعا نمیدونم چرا اینو گفتم ولی بعدش کلی خجالت کشیدم    

سال آخر دبیرستان یه معلم عشق داشتیم خیلی خوب بود یادم نمیاد چرا این آخریا یکم باهاش بدشده بودم ازش ن ...

😂😂😂🤣🤣🤣🤣

2706