1363
1411
عنوان

درد سينه و قرص ويتامين ايي

106 بازدید | 11 پست

خانما درسته كه ميگن اگر توي سينه كيست باشه ويتامين ايي بخوريم خوبه براش؟من درد دارم سونو هم نرفتم،تير ميكشه سينم،چند روز بخورم ويتامين ايي رو بنظرتون؟

ویتامین ای ضرری نداره بخور

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید انتظار 7ساله ام به پایان برسه❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

خانوما شما که فیبروکیستیک دارید شده گاهی اوقات سینه هاتون بخاطر حساسیت پوسته بزنه

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید انتظار 7ساله ام به پایان برسه❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏
1401

[QUOTE=94392328]آره ویتامین ای خوبه واسه کیست هفته ای دو یا سه تا ولی سونو هم حتما برو من علاوه بر داشتن کیست غدد شی ...[/QUOTE]

منم يه زماني پرولاكتينم بالا بود،قرص خوردم خوب شد شايد باز رفته بالا،پس ممكنه بخاطر اون باشه؟

1394

من یکماه پیش از شدت درددست راست رفتم دکتر فکر کردم ارتروزه وبخاطره کارمه رفتم سونو گفت کیست در ساعت ۹سینه ودوسینه سمت چپ دارم ویتامین ای خوردم خوب شدم فقط سرخود نخور چون زیادشم ضرر داره وحتما اب فراوان باید بخوری کاکایو وکافیینم بده

همدیگر را دور میزنیم تا زود به مقصد برسیم.... غافل از اینکه زمین گرد است و باز به هم می رسیم....!!