2733
2734

امروز خالم تو جمع جلوی همه درباره ی مامانم میگفت. که ساعت ۳ بعدازظهر که میشه تا میام سرمو بذارم بخوابم زنگ درو میزنه و دیگه میرم چایی درست کنم و میوه بیارم و این چیزا...

بعد گاهی میاد بهم میگه (مامانم به خالم میگه) که ببخشید من بیشعورم 😑

مامانم خودش تو جمع نبود اینا رو جلو من گفته...منظورش چی‌بوده؟؟؟ اون خونه هم ارث پدری همه ی خاله هام و مامانم هست ولی فعلا خالم توشه.

الان موندم ب مامانم بگم یا نه 😓 نمیدونم زیاد حساسم یا نه ولی من ک قلبم درد گرفت 😞

توام وايسادي هرچي دهنش مياد بگه؟؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کارش اشتباه بوده که تو جمع بیان کرده ولی از قصد گفته به گوش مامانت برسونی

اون سهم هم دلیل نمیشه مامانت هر روز بره اونجا 

.مثل این میمونه صاحب خونه بگه خونه خودمه هر روز بره خونه مستاجر

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
من فکر میکردم خواهرا ازین حرفا ندارن 😖

سربسته به مامانت بگو کمتر برو شاید ناراحت بشه اما عزتش حفظ میشه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!