2733
2734
عنوان

بزرگی طحال

| مشاهده متن کامل بحث + 19944 بازدید | 72 پست
حالم خیلی خرابه . بله طحال هفته ای یک سانت داره بزرگ میشه. هذیان گویی دارند شب ها نمی خوابند و با خو ...

مامان من تب داشتن و به شدت بی حال و کم اشتها عزیزم 

نه گلم هذیان گویی نداشتن 

امیدتون به خدا باشه دکتر ببرین تشخیص بدن درمان میشن آن شاالله

من عاشق نی نی ام
حالم خیلی خرابه . بله طحال هفته ای یک سانت داره بزرگ میشه. هذیان گویی دارند شب ها نمی خوابند و با خو ...

عزیزم همسر من پزشک هستن ازش پرسیدم گفت کارش مربوط به فوق تخصص آنکولوژی یا عفونی میشه 

پیش کدوم بردینشون ؟؟ 

من عاشق نی نی ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم می‌دونم این تاپیک برا دوسال پیشه ولی گفتم شاید شانسی پیاممو ببینی....منم دقیقا عین شما شد ...

سلام عزیزم من واقعا شرمنده ام 

بهتر شدین شما 

من عاشق نی نی ام
عزیزم همسر من پزشک هستن ازش پرسیدم گفت کارش مربوط به فوق تخصص آنکولوژی یا عفونی میشه  پیش کدوم ...

عفونی همه چی را بررسی کردند گفتند آنکولوژی ببرید. پیش آنکولوژی بردیم منتظر جواب آزمایش ها هستیم

2728
عزیزم همسر من پزشک هستن ازش پرسیدم گفت کارش مربوط به فوق تخصص آنکولوژی یا عفونی میشه  پیش کدوم ...

سلام عزیزم خوبی ،،میشه از همسرتونواسه من یه سوال بپرسیدم من طحالم بزرگ،ه و خیلی متورم شده تقریبا۲۰سانت، و کمخونی اینترمدیا هم دارم، میشه لطفا ازش بپرسید باید چ کنم

یه صلوات برام میفرستی؟ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
2738
سلام عزیزم خوبی ،،میشه از همسرتونواسه من یه سوال بپرسیدم من طحالم بزرگ،ه و خیلی متورم شده تقریبا۲۰سا ...

عزیزم سلام نیاز هست که حتما یه آنکولوژیست شمارو ویزیت کنه 

من عاشق نی نی ام

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

🟡اکستراویت معجزه🟡

🟡پد نانویی گیاهی 🟡

♋محصول جدید ضد سرطان ♋

100٪اورجینال و اصل

🍃🍃🍃🍃🍃ترکیبات

اکستراویت

B6

B13

B14