2733
2734
عنوان

من امروز نتونستم برم مهمونی شوهرم تنها رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 42 پست
شوهر شما باشعوره شوهر من متاسفانه اینجوری نیست

ولی چ شانسی اوردم برادرشوهرم تو این ساختمون نیست وگرنه میخاستن ۲۴ در روزو تو راهپله وایسن حرف بزنن

خخخخ

الان ک فک کردم قشنگ تونستم درکت کنم

غرغر کن قیافه بگیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت هم قوم شوهر ميشي

خب دیگه دقیقا اینو شعر رو زنداییم خوند جلوی ما   

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
2731

بندخدایی.من ی جاری دارم عقده یه مارمولک.اوایل مخاست الگوی من قراربگیره ولی کسی نتونست ازپس من بربیاد.تازه دارن خودشون میفهمن چقد مارمولکه.زیادبهش محل نمیزارم

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

بیماریت چیه عزیزم که یه ماهه درگیرشی؟

منم با برادرشوهرم همسایه هستیم یه دفعه مهمونی داشت همه رو دعوت کرد به من نگفت بعد از ناهار تلفن کرد که یادم رفت بهت بگم الان بیا قشنگ داشت مسخرم میکرد بیشعور

2738
آخه من یه ماهه مریضم دو تا مهمونی دیگه رو هم نرفته بازم نباید میرفت؟

من مخالف نرفتن هستم خودمم یک ماهو نیم مریض بودم هر جا دعوت شدیم به شوهرم گفتم بره اونم میرفت واسه منم غذا میاورد

آخه من یه ماهه مریضم دو تا مهمونی دیگه رو هم نرفته بازم نباید میرفت؟

خودت اومدي ناراحتي مي كني  يعني دوس نداشتي برهه ما كه تو خونمون نيستيم از دنيا بي خبر ،الان چكار بايد بكنيم ما ،

مهربان باشیم
بیماریت چیه عزیزم که یه ماهه درگیرشی؟ منم با برادرشوهرم همسایه هستیم یه دفعه مهمونی داشت همه رو دعو ...

یه بیماری گوارشیه

هم نمیتونم هر غذایی رو بخورم هم نمیتونم زیاد بشینم و اینا

من مخالف نرفتن هستم خودمم یک ماهو نیم مریض بودم هر جا دعوت شدیم به شوهرم گفتم بره اونم میرفت واسه من ...

خب بعدش هم زورت نمي اومد كه خنديدن يا نه درسته؟

مهربان باشیم

بواسیر داری؟؟؟

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

استارتر من برات دعا میکنم انشالله حالت بهتر بشه ولی خودتو اذیت نکن وغصه نخور هرچند کاملا حست رو درک میکنم ولی تو هرچی بیشتر خودتو اذیت کنی اونا دست از کارشون که برنمیدارن هیچ تازه بیشتر نقطه ضعف رو میفهمن واذیتت میکنن چون خودم دراین موقعیت ها بودم میگم عزیزم

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....

من بواسیر شدید داشتم افتضاح فقط گریه می کرد یه پمادی بود اسمش رکتول بود کاملشو استفاده کردم به طور معجزه خوب شدم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706