2726
عنوان

دخترم وزن اش کمه..امشب یک خانمی انقدر بهم توپید چرا بچه ات اینطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 24 پست
زینک بهش بده اشتهاش باز میشه

میدم..از یکسالگی تو شربت هاش هست

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه ساله..نزدیک سیزده کیلو😓 به خدا انقدر ازمایش هورمونی...و تست عرق و چی و چی دادم..بهترین دکتر غدد ...

هموزن دختر منه اونم سه سالشه منم همین مشکلو دارم از بس سرکوفت میزنن چیکارش کنم نمیخوره به زور میدم چه کنم 

باورتون نمیشه بچه من ریزه اما سالمه.    بچه ی همکار شوهرم. تپله شوهرمیگفت یه موز بزرگ کامل میخوره یا 2تا تخم مرغ کامل میخوره. پس چرا بچه ی ما موز نصف میخوره و..... حالا باید بچه ی همکارشو از توی بیمارستان ها جمع کنن. ازبس مریض.     مهم سالم بودن داخلی بدنه نه ظاهر 

2728
من شش سالم بود 15 کیلو بودم تازه قدمم بلنده☹

باور کن از ناراحتی حالت تهوع گرفتم..هی از گوشه چشم ام اشک میاد..بچه بزرگم میگه خوابت گرفته چشمات اشکی شده😢انقدر گفت و گفت ..احساس کردم خیلی مادر بدی ام..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
هموزن دختر منه اونم سه سالشه منم همین مشکلو دارم از بس سرکوفت میزنن چیکارش کنم نمیخوره به زور میدم چ ...

من به زور نمیدم..ولی خوب دوساعت دو ساعت براش خوراکی میارم..کم میخوره.

باور کن از ناراحتی حالت تهوع گرفتم..هی از گوشه چشم ام اشک میاد..بچه بزرگم میگه خوابت گرفته چشمات اشک ...

ناراحت نباش تقصیر شما که نیست خیلیا به صورت ژنتیکی اینطورن تازه الان لاغری مده بزرگ که شد میتونه بره بدنسازی

عزیزم خودتو ناراحت نکن..خیلی از مادرا همین دغدغه رو دارن .مهم تینه که خداروشکر بچت از همه لحاظ سالمه .اتفاقا بچه هرچی لاغرتز باشه بهتره تو نوجوانی و جوانی با اضافه وزن و چربی های اضافه دست وپنجه نرم نمیکنه ..بخدا من همش به مامانم غر میزنم که چرا وقتی بچه بودم انقدر غذا میکردی تو حلقوم من که الان همش دنبال لاغری و رزیم و کم خوری باشم ..من که به دخترم در حد نرمال غذا میدم تا معدش الکی بزرگ نشه و اضافه وزن نیاره

😍😍😍
من واسه پسرم گین اپ میدادم خوب شد اما الان گرونه

من دارو گرون زیاد دادم...ولی نتیجه ای نداشته