2703
2553

من کلی دکتر بردمش..ازمایش..ولی همینجوری ریز و کوچولو هست..دکترها میگن سالمه...ژنتیکی اینطوره..خوب چیکار کنم..‌انقدر خانمه گفت به این بچه یک ساله میخوره..و...تو چرا بهش دارو نمیدی..فلان و فلان..

دلشوره گرفتم..حالم بده..نگران شدم..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

پسر من توی یکسالگی ۸۷۰۰ بود و الان که ۱۴ ماهشه ۹۴۰۰ . هر کیم میگه لاغره من میگم خوبه. به نظرم خیلیم خوشتیپه. چاق خوب نیست

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

زینک بهش بده

اشتهاش باز میشه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

وقتی دکترا میگن ژنتیکه و خوبه. اونوقت شما حرف یه آدم غریب رو که معلوم نیست کی هست و چقدر سواد داره روت اثر میزاره؟ خواهر من اون اصلا معلوم نیست کیه.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
چند سالشه چقد وزن داره

سه ساله..نزدیک سیزده کیلو😓

به خدا انقدر ازمایش هورمونی...و تست عرق و چی و چی دادم..بهترین دکتر غدد بردم...

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
به اون خانم چه ربطی داشت

خودش نوه تپل داشت..هی میگفت وا بچه من یک سالشه اینقدره..😢

2706