1147
1292

من کلی دکتر بردمش..ازمایش..ولی همینجوری ریز و کوچولو هست..دکترها میگن سالمه...ژنتیکی اینطوره..خوب چیکار کنم..‌انقدر خانمه گفت به این بچه یک ساله میخوره..و...تو چرا بهش دارو نمیدی..فلان و فلان..

دلشوره گرفتم..حالم بده..نگران شدم..

هنر زندگی، دوست داشتن مسیر زندگی است.خوشبختی در مسیر است، نه در مقصد.

فرهنگ صحبت ندارن

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291

پسر من توی یکسالگی ۸۷۰۰ بود و الان که ۱۴ ماهشه ۹۴۰۰ . هر کیم میگه لاغره من میگم خوبه. به نظرم خیلیم خوشتیپه. چاق خوب نیست

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
1323
چند سالشه چقد وزن داره

سه ساله..نزدیک سیزده کیلو😓

به خدا انقدر ازمایش هورمونی...و تست عرق و چی و چی دادم..بهترین دکتر غدد بردم...

1226
سه ساله..نزدیک سیزده کیلو😓 به خدا انقدر ازمایش هورمونی...و تست عرق و چی و چی دادم..بهترین دکتر غدد ...

هموزن دختر منه اونم سه سالشه منم همین مشکلو دارم از بس سرکوفت میزنن چیکارش کنم نمیخوره به زور میدم چه کنم 

کاش خدا انتقام دل شکستمو بگیره دلم شکست ای هم نفس تو این غروب تو این قفس. منم غمناکشونمسخت گذشت! تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست....

باورتون نمیشه بچه من ریزه اما سالمه.    بچه ی همکار شوهرم. تپله شوهرمیگفت یه موز بزرگ کامل میخوره یا 2تا تخم مرغ کامل میخوره. پس چرا بچه ی ما موز نصف میخوره و..... حالا باید بچه ی همکارشو از توی بیمارستان ها جمع کنن. ازبس مریض.     مهم سالم بودن داخلی بدنه نه ظاهر 

من شش سالم بود 15 کیلو بودم تازه قدمم بلنده☹

باور کن از ناراحتی حالت تهوع گرفتم..هی از گوشه چشم ام اشک میاد..بچه بزرگم میگه خوابت گرفته چشمات اشکی شده😢انقدر گفت و گفت ..احساس کردم خیلی مادر بدی ام..

1280