2726
وای من دیگه دردش بیشتر بشه نمیتونم تحمل کنم😭

پماد بزن عزیزم چون خیلی خیلی موثره 

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوشته بود دایود۸۰۸

منم‌تا حالا سه جلسه رفتم کل بدن ۶ جلسه طاقت بیاری راحت میشی اگه دردش غیر قابل تحمله قسمت ساق پاتو یک ساعت قبل از لیزر پماد زایلاپی بزن روش رو پلاستیک بکش بعد برو کیلینیک تا اونجا برسی کامل سر شده و چیزی متوجه نمیشی 

2728
اره گفت تو تحمل درد نداری،سری بعد پماد بزن

ببین پمادو حدود ۴۵ دیقه قبل رفتن جوری بزن یه لایه سفید بمونه کامل بعد موقع لیزر بادستمال کامل پاک کن چون اگربمونه پوست میسوزه 

بعداینکه عزیزم میگن ار یه حد بیشتر نباید پماد بزنی چون ضرر داره

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
مبارکت باشه استارتر. قیمت کل بدن چقد میشه؟ بعدشم هر جلسه باید پول بدی یا یه جلسه کلشو میگیرن؟

نه عزیزم هر جلسه بری پول همون جلسه میدی،از ۶تا۱۲ جلسه بستگی داره فرق میکنه تا کی جواب بده

ببین پمادو حدود ۴۵ دیقه قبل رفتن جوری بزن یه لایه سفید بمونه کامل بعد موقع لیزر بادستمال کامل پاک کن ...

مرسی ،عزیزم چجوری از یه حد بیشتر نباید پماد بزنم یعنی هر ماه نزنم؟

مرسی ،عزیزم چجوری از یه حد بیشتر نباید پماد بزنم یعنی هر ماه نزنم؟

خواهش میکنم عزیزم

نه عزیزم تعداد دفعات مهم نیست اینکه مثلا براجلسه دوم مبخوای بزنی خیلی پر نکن روی پاهات چون به من گفت اگرخیلی زیادباشه یه سری گاز ایجادمیکنه موقع لیزر که براتنفس ضرر داره 

2706