2726
عنوان

کارای مادرشوهرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 868 بازدید | 67 پست

منم همش اصرار به طبیعی داشتم سر زایمان به گ***ه خوردن افتادم به معنای واقعی .

کااااش تلاش میکردم برا سزارین 

😘برا سلامتی بچم و شوهرم و مامان و بابام صلواااات   اقایون درخواست ندین لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دخالتای منفی...من به مادرشوهرم دیشب میگم حامله ام یه زنگ بمن نمیزنین...میگه میترسم خواب باشی...همیشه بهونش همینه مسخره

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

خب مادره وعاشق نوشه نگرانه.البته درست میگی نباید انرژی منفی بدن.اما تو بد برداشت نکن از رو دلسوزیه.درضمن کی گفته 20روز تو رختخوابی؟فقط.چندروزه بستگی به بدنت داره بعضیا بدگوشتن.بعضیا خوش گوشت و زود بلندمیشن.

کاش مادرشوهرم انقدر نگران بچم بود استاتر بخدا خیلی حساسی من مادرشوهرم بهش میگفتم ویار دارم اصلا اهمیت نمیداد نه ماه بارداریم ی بار نگفت چطوری ی زنگم بهم نزد روز زایمان بهم زنگ زد ک چطورم بعدشم پنج دیقه اومد منو بچمو دید اونم بعد دو شب بعدشم رفت تا الانم حال منو پسرمو نپرسید

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

امشبم خونه خواهرشوهرم دعوتیم دوتا از دختر خاله هاشم هستن مادرشوهرم اینارو میبینه خیلی جوگیرواز خود بیخود میشه من چون خیلی بدویارم غذامم خیلی کمه بیش از حدبیحالم فشارمم پایینه همش کلا بدنم ضعیفه بردارشوهرای خواهرشوهرم شام بردن پارک زنگ زدن که شمام بیاید من گفتم وای نه من انقد مدت طولانی نمیتونم بشینم حالم بدمیشه مادرشوهرم میگه نه زنگ بزن بگو ماهم میایم که پدرشوهرو شوهر خواهرشوهرم بخاطر من گفتن نه نمیریم .بعد اب طالبی اوردن نذاشت من بردارم میگه نمیتونه شام بخوره.لواشک اوردن میگه نه معدش درد میگیره سرسفره شامم من عاشقم پیازچم از ظرف سبزی رواپن دوتا پیازچه اوردم گذاشتم تو سبزی خوردم جلوی خودم خم شد یکیشو برداشت خورد اون یکیرم داد به دامادش من دهنم بازموند از کارش پدرشوهرم نوشدبه ریخت برام من خودم نوشابه دوس ندارم نهایت یه قلپ بخورم از جلوی من برداشت گفت زهرا دوس نداره براشم ضرر داره دوغ بخور😐میخواستم گریه کنم سرسفره از دست اینکاراش خب شاید هوس کردم هرکیم هرچی تعارف میکنه میگه نه زهرا اصلا اشتها نداره نمیخوره😭خیلی وقتا شده چشمم مونده دنبال چیزی ولی بخاطر اینکارش نتونستم چیزی بگم

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊
منم همش اصرار به طبیعی داشتم سر زایمان به گ***ه خوردن افتادم به معنای واقعی . کااااش تلاش میکردم بر ...

من هم رفتم برا طبیعی اخرش سزارین هم شدم . تازه درد هم نداشتم. ولی اعصابم داغون شد از جو بیمارستان

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706