2726
عنوان

کارای مادرشوهرم..

868 بازدید | 67 پست

من رفتم سونو گفت بندناف یک دور پیچیده دور گردن بچه ولی تا وقتی ح کاتش خوبه مشکلی نداره اینو شوهرم به مامانش گفته اونم منو بیچاره کرده همش زنگ میزنه حواست هست؟تکون میخوره؟به فلانی گفتم گفته بدخوابیده.به فلانی گفتم گفته نبات بخوره.به فلانی گفتم گفته طاقباز نخوابه همه جارو پرکرده هی میگه توروخدا مواظب باش😐انگاراون از من بیشترنگران بچم باشه بعدم زنگ میزنه به شوهرمم اینارو میگه بهشم گفته اصلا نذار طبیعی زایمان کنه خطرناکه عمه زهرا بچش اینجوری مرده😡درحالی که بچه اون ۲۵ سال پیش این اتفاق براش افتاده

دیروزم عمه ی شوهرم رفته پیش شوهرم باگریه به زهرا بگو مواظب باشه حواسش باشه بچه میمیره حتما سزارین کنه واین حرفا دیشب شوهرم اومده میگه بیمارستان انتخاب کردی گفتم نه ولی میخوام طبیعی زایمان کنم نمیتونم ۲۰ روز بیفتم تو رخت خواب بخاطر سزارین میگه نه اون بچه میمیره یا بهش گفتن بگو بره فلان بیمارستان هی دارن برمن تصمیم میگیرن خودم استرس دارم ایناهی بدترش میکنن

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودتو لوس نکن . اولا دوستت داره و نگران بچه ان. دوما حالا برو سزارین . چیه زایمان طبیعی . 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

منم اینجور بدنیا اومدم بنف ناف دوز گردنم بود

خلاصه گلم ب دل نگیر ب این فکر کن ک اگ مامانت هم اینارو بهت میگفت هم همین اسم(زیاده روی کردن)رو روش میزاشتی یا میگفتی مامانم خیلی بفکرمه

اگ ماها واقعا مادر شوهرمونو مث مامانمون ببینیم هیچ مشکلی پیش نمیاد

2706