2410
2553
عنوان

ويارچي دارين،؟

191 بازدید | 26 پست

سلام خانوما من ك عشقم شده نون و پنير روزانه😂😂😂شما چي دوست دارين؟؟

ميوه هم خيار خيلي دوست دارم.😋

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من عاشقه کالباس شدم و‌ نمک به همه چیز و کاکائو فندقی

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2720

منم نون و پنیر گردو ولی لواشک خونگی ترش میخوام دوبار خوردم سیر نشدم ازش هنوزم پیدا نکردم

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت

شوری و شیرینی دوسدارم میوه ام خیار و سیب. غذا ام فست فود و اش رشته.

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌

من صبح ها فقط يكم حالت تهوع دارم اگ چيزي نخورم خيلي معدم ضعف ميزنه اما گوش شيطون كر اصلا بالا نميارم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2714
شوری و شیرینی دوسدارم میوه ام خیار و سیب. غذا ام فست فود و اش رشته.

من ديگ ازفست فود زده شدم😑

من همیشه ویار شیرینی تر و خشک دارم 😋😋😋

ني ني تون چي هست؟؟

من ديگ ازفست فود زده شدم😑

من تا الان دو سه بار خوردم همش جلو خودمو میگیرم میگم برا نی نی ضرر داره

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
2706