2726

هم عکس شناسنامم هم کارت ملیم اصلا شبیه خودم نیست دوتا عکس مختلف با مشخصات یکی هر جا می رم با بدبختی باید ثابت کنم که خودمم،میشه تعویض کرد با چنین مشکلی 

کارت ملیمم هوشمنده اثر انگشتام مشخصه که خودمم،ولی عکس اصلا،

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم

اره برو. بگو مشکل پیدا کردم راه حلش بهت میگن

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

یا برام درخواست بدم بگم گم شده حداقل عکس جدید بگیرم بزارم که شبیه خودمه

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خو زیاد آرایش نکن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
اره برو. بگو مشکل پیدا کردم راه حلش بهت میگن

شما ثبت احوال کار میکنید یعنی درست میشه

خو زیاد آرایش نکن

به خدا هر دوعکسم بدون آرایشه کلا چهرهم خیلی تغییر پذیره

برو دفتر پیشخوان دولت مشکلتو گو راه حلشو میگن عزیزم

یعنی ثبت احوال نرم

https://www.sabteahval.ir/Default.aspx?tabid=58   برو اینجا

کجاست مرسی 

شما ثبت احوال کار میکنید یعنی درست میشه

شوهر عمه ام تو ثبت احوال بود... ببین فقط یک بچه ها میگفت من اب ریخت رو شناسنامه ام بردم اونجا عوض کروند

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...