2726
عنوان

زود جوش

98 بازدید | 12 پست

نمیدونم باید ازدست خودمو وخانوادم چیکارکنم ،سر کوچک ترین مسائل بی اهمیت دادا وبیدا و هارت وپورت الکی میکنیم.. صداها هم یکی از یکی ناخراشتر... 😕😕😕  اصلا خودمونم حالیمون نیست ک این مدلی ایم، راه درمانی. کتابی چیزی میشناسین پیشنهاد بدین لطفا🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه میتونم ؟؟!!! منفجر میشم اگه بخوام جواب ندم

خخخخ مشکل همین جاست

من هر روز صب با خودم تکرار میکنم هر چی گفتن جواب نده البته گاهی از زیر دستم در میره

ولی ارامش دارم 

خیلی اوقاتم اونا پشیمون میشن

[QUOTE=94386650]بیخیال بابا داد بزن تخلیه شی 😁[/QUOTE یه بار دوستم صدام ازپشت تلفن شنید حواسم نبود ...

از حسودی گفته الکی به خودت فکرو خیال نده

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

شبا که میخوابی زیره سرت چیزی نزار(یا بالشه نازک).زیره پاتم بالش بزار بیاد بالا پاهات.عصبی که میشی سعی کن خاص رفتار کنی.مثلا اینجور که خشمتو با سکوته خاص و جذابت نشون بدی.واسه هر موضوعی اونقدی اهمیت قائل نشو که بتونه عصبیت کنه.از شمارش و گفتنه ذکرم استفاده کن اگه دیندار و مذهبی هستی.