2410
2553
عنوان

یکی بمن کالری شماری یاد بده لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا هيچي هم نخريدم چون وزنم نرمال و حتي كمتر از حد مجازه و خودشم سريع گفت نياز به رژيم نداريد. ف ...

عاخه یادمه اینجوری بود که کالری ایو‌میداد ک برای تثبیت وزن خوبه

اگ اشتراک داشته باشی

میزنی وزن هدفت

و تا کی میخوای بهش برسیو

بر اساس اون بهت میگه چقد بخوری روزی

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2720
عاخه یادمه اینجوری بود که کالری ایو‌میداد ک برای تثبیت وزن خوبه اگ اشتراک داشته باشی میزنی وزن هدف ...

نه من كلا نياز ندارم عزيزم 

فقط چون سلامتي برام مهمه ميخواستم ببينم در چه وضعيم چون شيردهي تازه تموم شده .شيردهي خيلي ميخوردم !!

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
نه من كلا نياز ندارم عزيزم  فقط چون سلامتي برام مهمه ميخواستم ببينم در چه وضعيم چون شيردهي تاز ...

نه دارم توضیح میدم که چرا میگم اشتراک بخره😂❤️

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
نه دارم توضیح میدم که چرا میگم اشتراک بخره😂❤️

آهااا ببخشيد 😥😅😅😅😅

من دو تا دارم يكي رژيم ميده يكي كالري شمار اينا .ببين اينو ميرم كليك ميكنم ببينم هم سريع مياد .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
آهااا ببخشيد 😥😅😅😅😅 من دو تا دارم يكي رژيم ميده يكي كالري شمار اينا .ببين اينو ميرم كليك ميكنم ...

برا من اون سبزس

این نیست

2714
آهااا ببخشيد 😥😅😅😅😅 من دو تا دارم يكي رژيم ميده يكي كالري شمار اينا .ببين اينو ميرم كليك ميكنم ...

من این سبزرو میگم

منم هميناس خوب ديگه

😅😅 عاخه شما زدی برنامه غذایی بگیری

من برنامه غذایی نگرفته بودم

فقط چیزی ک خورده بودمو وارد میکردم

و ورزشی که کرده بودمو

2706