2737
2734
عنوان

اگر مردها باردا میشدند🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 71 پست
تر جيح ميدادن بچه تو شكمشون بمونه تا اينكه زايمان كنن از بس كه اين موجودات خوددارن وطاقت كوجكترين در ...

حالا باید انقدر التماس میکردیم تا برن بیمارستان😐

بعد از ماه ها برگشتم،خوش اومدم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرخصی زایمان میشد سه سال. از  اول زایمان کارشون پاره وقت میشد. چپ و راستم استعلاجی.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

از تنبلی اون یه مقدار اپیلاسیونم نمیکردن😵😵 میشدن پشمک خالص

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2728

اگه مردا قرار بود حامله بشن مطمئن باشید نسل بشر تاحالا منقرض شده بود

چون این فداکاری رو در وجودشون ندارن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

انقدر تو درد کم طاقتن اصلا ازدواج نمیکردن که حامله نشن😃

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
با اون شومبول چجوری زایمان طبیعی کنن😂😂🙈🙈

فکنم باید میبریدنش موقع زایمان 

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
تازه داشتم ب دسشویی رفتنشونم فک میکردم خیلی خنده داره    

😂😂😂 وای آره چقدر نک و نال میکردن تا برن و بیان 

گفتم نک و نال یاد نقی افتادم میگفت زک زا😂😂😂😂

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2706