2410
2553
عنوان

اگر مردها باردا میشدند🙄

640 بازدید | 71 پست

🔻اگه مردها باردار میشدند، چه اتفاقاتی می افتاد؟👶🏻👨🏻

🔹تو همون هفته‌های اول حوصله شون سر میرفت و سزارین می‌کردن😀

🔹کشوی میز رو با هل دادن شکمشون می‌بستن🤪

🔹اگه بچه توی شکمشون لگد می‌زد، اونا هم فورا توی سرش می‌زدند تا ادب شه😝

🔹اگه ویار می‌کردند، باعث به‌ وجود اومدن قحطی می‌شدن😬

🔹به خاطر بی‌توجهی تا لحظه زایمان هم سراغ دکتر نمی‌رفتند و احتمالا تو اداره وضع حمل می‌کردند😆

بعد از ماه ها برگشتم،خوش اومدم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمو باردار تصور كردم 

اوف ولشكن همينجوريشم كلي ناز داره

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2720

خخ

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏
2714

با اون شومبول چجوری زایمان طبیعی کنن😂😂🙈🙈

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

اه شوهر من اینقد لوس و کم طاقته اگ حامله میبود ک تا نه ماه باید همش دورش میبودم اینقد ک لوسه

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

فقط میتونم بگم بمیری با این پستت😂😂😂😂😂

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 

وای تصورشون کردم بایه مشت ریشو سیبلو حامله بودن دستشونم رو کمرشون عین پنگوعن راه میرفتن چه ضایع میشدن😝😂😂😂😃😃😃😃

قَِبَِلَِ اَِزَِ اَِیَِنَِکَِـَِہَِ قَِضَِاَِوَِتَِمَِ کَِنَِےَِ مَِطَِمَِئَِنَِ شَِوَِ خَِوَِـَِבتَِ کَِاَِمَِلَِیَِ
2706