1265
1273
عنوان

اگر مردها باردا میشدند🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 71 پست

وای همسرم رو تصور کردم همینجوریشم شیکمو تشریف داره باردار هم که میشد دیگه هیچی 😂😂

چقدر هم نق میزد 😩😩😩

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
اه شوهر من اینقد لوس و کم طاقته اگ حامله میبود ک تا نه ماه باید همش دورش میبودم اینقد ک لوسه

چرا مردا اینطور شدن آخه🤔

کانال تل گرام دارم،با عنوان عاشقانه 🥰🥰🥰متن،شعر،عکس پروفایل،آهنگ،لطفا عضو بشید،پشیمون نمیشید.اینم آدرسش:@axneveshteh70 .قدمتون سر چشم😘😘😘

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

وای همسرم رو تصور کردم همینجوریشم شیکمو تشریف داره باردار هم که میشد دیگه هیچی 😂😂 چقدر هم نق میزد ...

قحطی میشد دیگه😁

کانال تل گرام دارم،با عنوان عاشقانه 🥰🥰🥰متن،شعر،عکس پروفایل،آهنگ،لطفا عضو بشید،پشیمون نمیشید.اینم آدرسش:@axneveshteh70 .قدمتون سر چشم😘😘😘
1279
دهنت      منم داشتم ب همین فکرمیکردم

با تسبیحم بزنمت😁

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
بچهه از کجاشون متولد میشد؟

از اپاندیس😁😁

مادرمرا ببخش بخاطر شکست هایم.انتخاب هایم.تنهایی هایم گریه هایم.که بخاطر کسی دیگربود ولی تو غصه ام را خوردی 😔😔😔😔😔   👈اگه فکارپوچی درموردمن داری که هم منوهم خودتو ناراحت میکنه و عصاب برا جفتمون نمیزاره ریپنکن حوصله حرفای الکی ندارم وقتمو نگیرممنون 👍👎
1274
تر جيح ميدادن بچه تو شكمشون بمونه تا اينكه زايمان كنن از بس كه اين موجودات خوددارن وطاقت كوجكترين در ...

حالا باید انقدر التماس میکردیم تا برن بیمارستان😐

از تنبلی اون یه مقدار اپیلاسیونم نمیکردن😵😵 میشدن پشمک خالص

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانی! خوبی عشق مامان؟ بالاخره از خدا اجازتو گرفتی و اومدی تو دلم؟ منو بابایی رو خیلی خوشحال کردی مامانی، بیصبرانه منتظرتیم نفس من، بهم قول بده دوباره دلت بالهای قشنگتو نخواد که بخاطرشون دوباره بذاری بری، وقتی اومدی بابایی برات دوتا بال خوشگل میخره باهاشون بازی کنی، بهت قول میدم ،فقط تو نذار برو،باشه؟؟  راستی به دوستای کوچولوت گفتی ماماناشون منتظرشونن؟ گفتی زوده زود اجازشونو از خدا بگیرن و برن تو دل ماماناشون؟؟ اگه اومدن بهت سر بزنن حتما بهشون بگو ، آخه ماماناشون خیلی بی تابشونن، مواظب خودت باش فندق من، منو بابایی هم حواسمون بهت هست، هرچی خواستی به من بگو بگم بابایی بخره باهم بخوریم😋😋 دوست دارم  ❤❤
1226

اگه مردا قرار بود حامله بشن مطمئن باشید نسل بشر تاحالا منقرض شده بود

چون این فداکاری رو در وجودشون ندارن

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا دلت بخواد مهربونم ولی اصلا انتقاد پذیر نیستم پس اگه مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار😏😏😏

انقدر تو درد کم طاقتن اصلا ازدواج نمیکردن که حامله نشن😃

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام [email protected]
1290