1147
1292
عنوان

اگر مردها باردا میشدند🙄

627 بازدید | 71 پست

🔻اگه مردها باردار میشدند، چه اتفاقاتی می افتاد؟👶🏻👨🏻

🔹تو همون هفته‌های اول حوصله شون سر میرفت و سزارین می‌کردن😀

🔹کشوی میز رو با هل دادن شکمشون می‌بستن🤪

🔹اگه بچه توی شکمشون لگد می‌زد، اونا هم فورا توی سرش می‌زدند تا ادب شه😝

🔹اگه ویار می‌کردند، باعث به‌ وجود اومدن قحطی می‌شدن😬

🔹به خاطر بی‌توجهی تا لحظه زایمان هم سراغ دکتر نمی‌رفتند و احتمالا تو اداره وضع حمل می‌کردند😆

کانال تل گرام دارم،با عنوان عاشقانه 🥰🥰🥰متن،شعر،عکس پروفایل،آهنگ،لطفا عضو بشید،پشیمون نمیشید.اینم آدرسش:@axneveshteh70 .قدمتون سر چشم😘😘😘

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

خخ

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏

😂😂

وقتی خداوندخواست آدم وفرزندانش راخلق کند،فرشتگان گفتند:"خدایا! زمین گنجایش این همه آدم راندارد"فرمود؛"من مرگ رامی آفرینم"فرشتگان پرسیدند:اگرمرگ آفریده شود،زندگی برای انسان ناخوشایندنمیشود؟فرمود؛"من اُمیدرا می آفرینم".

با اون شومبول چجوری زایمان طبیعی کنن😂😂🙈🙈

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
1315

اه شوهر من اینقد لوس و کم طاقته اگ حامله میبود ک تا نه ماه باید همش دورش میبودم اینقد ک لوسه

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹
شوهرمو باردار تصور كردم  اوف ولشكن همينجوريشم كلي ناز داره    

😂😂😂

کانال تل گرام دارم،با عنوان عاشقانه 🥰🥰🥰متن،شعر،عکس پروفایل،آهنگ،لطفا عضو بشید،پشیمون نمیشید.اینم آدرسش:@axneveshteh70 .قدمتون سر چشم😘😘😘

وای تصورشون کردم بایه مشت ریشو سیبلو حامله بودن دستشونم رو کمرشون عین پنگوعن راه میرفتن چه ضایع میشدن😝😂😂😂😃😃😃😃

مادرمرا ببخش بخاطر شکست هایم.انتخاب هایم.تنهایی هایم گریه هایم.که بخاطر کسی دیگربود ولی تو غصه ام را خوردی 😔😔😔😔😔   👈اگه فکارپوچی درموردمن داری که هم منوهم خودتو ناراحت میکنه و عصاب برا جفتمون نمیزاره ریپنکن حوصله حرفای الکی ندارم وقتمو نگیرممنون 👍👎
1226

آی منحرف😂😂

از عقب😝😝😝😝😂😂

مادرمرا ببخش بخاطر شکست هایم.انتخاب هایم.تنهایی هایم گریه هایم.که بخاطر کسی دیگربود ولی تو غصه ام را خوردی 😔😔😔😔😔   👈اگه فکارپوچی درموردمن داری که هم منوهم خودتو ناراحت میکنه و عصاب برا جفتمون نمیزاره ریپنکن حوصله حرفای الکی ندارم وقتمو نگیرممنون 👍👎
1290