2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خورش قیمه : چوب دارچین میریزم و موقع تفت دادن پیازداغ یه کمی زعفرون خیییلی تو طعمش و عطرش تاثیرگزار و بینظیر میشه ...

ماکارونی : موقع درست کردن موادش پودر اویشن میریزم ، طعمشو خوب میکنه .

دلمه ها : مثل دلمه ی برگ مو یل دلمه ی فلفل دلمه ای تو موادش یه کمی آبغوره یا سرکه  در حد یکی دو قاشق خیلی خوب میشه .

قرمه سبزی : قلم بریزید خیلی لعاب و روغن بهش میده .

لوبیا پلو : پودر دارچین و پودر زنجفیل خیلی خوبش میکنه

مرغ : برای طعم خوبش و عطرش و گرفتن بوی زهم چند تا برگ بو بریزید با هویج و فلفل دلمه ای خورد شده داخل آبش و چن تا آلو بخارا بندازید توش خیییلی طعمش عالی میشه

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2714

والا بعد یه ماه مرغ پختم خواستم کدبانوگری کنم یه فلفل خورد کردم توش باهاش جوشید الان که داشتم سرخشون میکردم یه ذره از مرغه گذاشتم دهنم تا معده ام سوختا . خلاصه خیلی قشنگ استادیم برا خودم تو گند زدن

خدایا خودت نجاتم بده 
والا بعد یه ماه مرغ پختم خواستم کدبانوگری کنم یه فلفل خورد کردم توش باهاش جوشید الان که داشتم سرخشون ...

نباید خوردش میکردی یه برش میزدی فقط نیم ساعت آخر میجوشید

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

تو ابگوشت کمی مرزه خشک میریزم

تو قیمه چوب دارچین با پیاز تفت میدم

قرمه سبزی رو با سبزی تو پری قاطی میکنم

به کتلتام نشاسته ذرت میزنم

کوبیده ابگوشت اضافه بیاد میذارم فریزر به سوپ اضافه میکنم

هر روز برنجو کته درست میکنم و انتهای پخت نصف قاشق ماست بهش میزنم

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
نباید خوردش میکردی یه برش میزدی فقط مپنیم ساعت آخر میجوشید

نه بابا از اول کار ریختم تا آخر با هم بودن تازه ریز ریز خورد کردم قشنگ حل شده بودا اثری از  فلفل مشاهده نمیشود

خدایا خودت نجاتم بده 
2706