2737
2739

دوستان من انشالله بعد ۴ سال میخوام دوماه دیگه اقدام کنم"شندیدم اونایی که رحمشون گرمه زودتر باردار میشن"میشه کمک کنین😘

مگه میتونم اون چشاتو فراموش کنم؟؟مگه دیونه م !!......پس خوشبحال دیونه😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سیاه دونه با عسل بخور

عزبزم من سیاه دونه رو تو مخلوط کن ریختم الان یک ماهی هر روز یک قاشق سیاهدانه با یک قاشق عسل با آب ولرم میخورم"ولی جوش زدم احساس میکنم این ماه هم قراره زودتر پریود بشم

2738
عزبزم من سیاه دونه رو تو مخلوط کن ریختم الان یک ماهی هر روز یک قاشق سیاهدانه با یک قاشق عسل با آب ول ...

سیاه دونه اصلا نباید قبلش کوبیده بشه اگرم میخاین آماده داشته باشین باید برا یک هفته مصرف پودر کنید و طی ۱۰ ثانیه با عسل قاطیش کنید وتو ظرف درب دار نگه دارید سیاه دونه بعد از کوبیدن تو معرض هوا که قرار میگیره یه سم تولید میکنه که خیلی خیلی برای بدن ضرر داره

لطفا برام یه صلوات بفرستین تا تو دلیم یه دختر سالم 
یه نفر به من گفت روغنسیاه دانه بمال به تخمدان .ولی بلد نیستم

شوهرم بدش میاد ازین کارا😕کلا بچه نمیخواد میگه جلوگیری هم نکنیم توی هر ماه فقط دوبار😟

سیاه دونه اصلا نباید قبلش کوبیده بشه اگرم میخاین آماده داشته باشین باید برا یک هفته مصرف پودر کنید و ...

عزیزم من ریختمش تو قوطی هوا نمیکشه "اینجوری هم خطر داره😟؟

2706