2703
2553
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا لطفا تشریف بیارید❤️لحظه توسل به باب الحوائجه❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 138 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الهی همه حاجت روا بشین برا منم دعا کنید التماس دعا دارم

الهی آمییییین عزیز دلم

حتما عزیزم،محتاجم

امیدوارم بحق پنج تن آل عبا به زودی زود حاجتروا و دلشاد بشی گلم🙏🌹😍

خدایا شکرت❤️

التماس دعا دارم از همه تون🌷🌷

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ممنونم از تایپیکتون استارتر

التماس دعای فراوون

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2714
امیدوارم بحق ۱۴ معصوم به تک تک خواسته های قلبیتون هر چه سریعتر برسین🙏🌹🙏😍

ممنونم مهربونم،ان شااللّه شما هم به بهترین شکل ممکن حاجت روابشید ،از ته دلم دعا گوی شما هستم .🌸🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706