2410
2553

سلام و عرض ادب

عزیزان باب الحوائج خیلی زود حاجت میدن امشب رأس  ساعت ۲۲:۴۵همگیبا هم ۱۳۳ مرتبه ذکر «یا اباالغوث ادرکنی» با دل شکسته و تمرکز کامل میگیم ،ازتون خواهش میکنم مطلب ذیل رو که پنج دقیقه هم وقتتون نمیگیره بخونین که دعاتون مطمئنن اثرگذارتر خواهد بود:حضرت حجة الاسلام و المسلمين آقاى حاج سيّدمحمد تقى حشمت الواعظين طباطبائى قمى داستانى را از آيت الله العظمى مرعشى نجفى (قدس سره ) اينچنين نقل فرمود:
❤️❤️يكى از علماى نجف اشرف ، كه مدّتى در قم آمده بود، براى من چنين نقل كرد كه : من مشكلى داشتم به مسجد جمكران رفتم درد دل خود را به محضر حضرت بقية الله حجةّبن الحسن العسكرى امام زمان (عجل الله تعالى فرجه الشريف )عرضه داشتم و از وى خواستم كه نزد خدا شفاعت كند تا مشكلم حل شود.
براى همين منظور بكرّات به مسجد جمكران رفتم ولى نتيجه اى نديدم . روزى هنگام نماز دلم شكست و عرض كردم : مولاجان ، آيا جايز است كه در محضر شما و در منزل شما باشم و به ديگرى متوسل شوم ؟ شما امام من مى باشيد، آيا زشت نيست با وجود امام حتّى به علمدار كربلا قمربنى هاشم (ع ) متوسل شوم و او را نزد خدا شفيع قرار دهم ؟!
از شدت تاثر بين خواب و بيدارى قرار گرفته بودم . ناگهان با چهره نورانى قطب عالم امكان حضرت حجّت بن الحسن العسكرى (عجل الله تعالى فرجه الشريف) مواجه شدم .
بدون تامل به حضرتش سلام كردم .
حضرت با محبت و بزرگوارى جوابم را دادند و فرمودند: ((نه تنها زشت نيست و نه تنها ناراحت نمى شوم به علمدار كربلا متوّسل شوى ، بلكه شما را راهنمائى هم مى كنم كه به حضرتش چه بگويى .
چون خواستى از  حضرت ابوالفضل (ع )  حاجت بخواهى ، اين چنين بگو: "((يا اباالغوث ادركنى )) اى آقا پناهم بده .❤️❤️

اول واسه فرج امام زمان سپس مشکلات تمام افراد کره خاکی و خودتون و در آخر آخر من حقیر❤️

خدایا شکرت❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

تورو ب باب الحوائجی ک اسمشو میارید از ته دلم واس من دعا کنید و ابروم حفظ شه و جلو همه سربلند شم و مایه افتخار بشم واس خونوادم و اونایی ک شاد شدن از زمین خوردنم واگذار کردم ب اون بالایی

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
تورو ب باب الحوائجی ک اسمشو میارید از ته دلم واس من دعا کنید و ابروم حفظ شه و جلو همه سربلند شم و ما ...

حتما عزیز دلم

امیدوارم با بالحوائج گره از مشکلاتتون باز کنه

اوضاع بهتر نشده عزیزم؟ اونروز که تاپیک زدین سرنماز کلی دعاتون کردم

پدرتون آرومتر نشدن؟

خدایا شکرت❤️
2706