1147
1273
عنوان

حاجتدارا ،گرفتارا لطفا تشریف بیارید❤️لحظه توسل به باب الحوائجه❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 138 پست

التماس دعا دارم از همه تون🌷🌷

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           خدایاتو را شکر که امروز را به من فرصت زندگی دادی تا شکرگزار نعمت‌هایت باشم و از زندگی‌ام لذت ببرم.تو را شکر که هر روز نعمت‌های بیکرانت را وارد زندگی‌ام می‌کنی.تو را شکر که هر لحظه مرا به مسیر درست هدایت می‌کنی.تو را شکر که ایمان و باورم را روز به روز قوی‌تر می‌کنی.تو را شکر که هر روز از بی‌نهایت راه و از جایی که فکرش را هم نمی‌کنم به من رزق و روزی می‌دهی.تو را شکر که هر روز بهترین‌ها را وارد زندگی‌ام می‌کنی.

ممنونم از تایپیکتون استارتر

التماس دعای فراوون

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

نه عزیز دلم ساعت۲۲:۴۵ همگی با هم میگیم🙏🌹🙏

منم هستم التماس دعا🌷🌷🌷🌷🌷

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیام پسرم 😘زندگیم دخترم😍 عاشقتونم فندقای من❤💋
1279
امیدوارم بحق ۱۴ معصوم به تک تک خواسته های قلبیتون هر چه سریعتر برسین🙏🌹🙏😍

ممنونم مهربونم،ان شااللّه شما هم به بهترین شکل ممکن حاجت روابشید ،از ته دلم دعا گوی شما هستم .🌸🌸

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           خدایاتو را شکر که امروز را به من فرصت زندگی دادی تا شکرگزار نعمت‌هایت باشم و از زندگی‌ام لذت ببرم.تو را شکر که هر روز نعمت‌های بیکرانت را وارد زندگی‌ام می‌کنی.تو را شکر که هر لحظه مرا به مسیر درست هدایت می‌کنی.تو را شکر که ایمان و باورم را روز به روز قوی‌تر می‌کنی.تو را شکر که هر روز از بی‌نهایت راه و از جایی که فکرش را هم نمی‌کنم به من رزق و روزی می‌دهی.تو را شکر که هر روز بهترین‌ها را وارد زندگی‌ام می‌کنی.
1320
1226
1290