2703
2553
عنوان

بدون احساس بگین کار این دختر درسته یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 90 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دختره واقعا عاشق شده باشه چی

هیچی عزیزم هیییچی این هرزه بودن و کثافت بودنو توجیح نمیکنه.اگه اصلا به هیچ کس به خصوص خوده مرده  این عشقو نگه و نقشه نکشه برا زندگی مرده و زنش و دختره خودشم ازین حسی که داره ناراحت و شرمنده  باشه اشکالی نداره چون دست خودش نیست دوست داشتنش.ولی اگه با مرده در ارتباطه و برا زندگیش نقشه میکشه و از خداشه که مرده با زنش نباشه و با این باشه باید بگم یه کثافت به تمام معناست و هییچی کارشو توجیح نمیکنه.این همه ادم مجرد افسرده هستن حتما باید برن با مرد متاهل بریزن رو هم؟؟؟ 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2456

بیاید به همجنس خودمون خیانت نکنیم و پامونو از وسط زندگی یه زن دیگه جمع کنیم

مقصر دختره که خونه آرزوهاشو میخواد بسازه جایی که قطعا خونه آرزوهای یکی دیگه را خراب میکنه و اون مرد بی فکر و هوس باز

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم

خب به خانومه بگین 

مرده درخواست طلاق بده بعد به عاشقانه تون ادامه بدین این کثافت کاریا غیر قابل تحمله که  تو خونه با زنش رابطه جنسی داره از این ور به تو حرفای عاشقانه بزنه

جدا شن ، شما با هم باشین ، البته اگه مرده ولت نکنه که ازش بعید نیست دیدم که میگم مردای هوس باز سریع از زنا خسته میشن میرن برای بعدی

خب دختره واقعا عاشق شده باشه چی

عزیزم این دختر خانم نباید انقد ضعف نشون بده شاید اگه یه لحظه پاش بلغزه ندونم کاری کنه به عشق اون آدم ج بده اما حتما بعد یه مدت کوتاهی خاهد فهمید که این آدم براش مرد نمیشه و در جواب اون خانومایی که به دختری که نمیشناسند فحش میدن باید بگم وقتی شوهر شما شریک زندگی شما دلش واستون نسوزه از دختر مردم انتظار نداشته باشین به فکر زندگی شما باشن اگه خدای نکرده خودتون تو موقعیت یه همچین دختری باشین واقعا یعنی همتون بلااستثناء پاکدامنی و انسانیت به خرج خواهید داد؟؟؟!!!! 

2714
دختری که بچگی خیلی بدی داشته باشه هیچکس دوستش نداشته باشه تنهای تنها باشه پدرش همش کتکش زده باشه شخص ...

اینا همش توجیه که وجدانشو آروم کنه این که اون دختر زندگی بدی داشته دلیل نمیشه زندگی یکی دیگه ام خراب کنه

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم

هر کس هر چقدرم که شرایط بدی داشته باشه حق نداره انگل بشه رو زندگی بقیه و زندگیشونو خراب کنه..هم دختره مقصره هم مرده هم خونواده دختره..بیشتر از همه مرده..دختره هم خیلی عوضی و پست فطرته

هعی..چی بگم..
دختری که بچگی خیلی بدی داشته باشه هیچکس دوستش نداشته باشه تنهای تنها باشه پدرش همش کتکش زده باشه شخص ...

خب چرا با اون مرد باید باشه...

ببین حتی با ی مجردم باشه دختره،ازش سو استفاده نشه خوبه...چون میگی چیزی واسه از دست دادن نداره

امضا یکی از کاربرا دقیقا حرفیه که میشه به این خانم زد.

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

خدایا همه از تو می خواهند"بدهی" من از تو می خواهم "بگیری" خستگی، دلتنگی و غصه ها را از لحظه لحظه ی روزگار همه ی آنهایی که دوستشان دارم. آمین❤❤

ب نظر من دختره انقد ذاتش خرابه ک دنیا ب روش نمیخنده همش بد بختی میباره از زندگیش....این کاری ک میکنه ب هیچ وجه قابل توجیه نیس ...حتما غیر از این کار کارای دیگم کرده و توجیهش کرده....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706