2410
2553
عنوان

بدون احساس بگین کار این دختر درسته یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 90 پست
مگه من گفتم نباید هو ای زندگیشو داشته باشه؟  من درمورد اون مرد نظرمو نگفتم، صرفا نظرمو درباره ...

میگین آوار میشن،خب منم میگم اون مجرده 

تعهد باید از جانب مرد باشه

ما یه همسایه داریم زن بچه داره....خوشگل خوشتیپ خوش هیکل.....محل کارش ی خانم پولدار هس اویزون این اقا شده میگه صیغه کنیم زنتم نگه دار هرچی بگی برات فراهم میکنم پول میدم ماشینتو عوض کن پول میدم هرچی خواستی انجام بده....با اخلاقش مردو خام خودش کرده.....طفلی زنشم ۲ تا بچه کوچیک داره.....تازه وین خانم پولدار ک میگم اهل مشروب اینام هس مثلا چند نفری جمع میشن پارتی میگیرن و این حرفا....اما مردو بد جور کشیده سمت خودش.....مرده امده بود ب پدر من گفته بود ماجرارو ....پدرمم گفته بچسب  ب زندگیت اون زن هرزه رو ول کن اما مرده گفته نمیتونم خیلی با محبته خوبه .....طفلی زنش خانواده فقیری داشته و خیلی خوشگل تر از اون اشغاله خیلیم با حیاس......

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه زن شوهردار این کار رو بکنه چی؟

خب بازم اینکارس

شاید شغلش باشه

ما هم تو فامیل داشتیم این مدلی.ب شخصه معتقدم مرد اینجوری باید دستش رو بشه وقتی کنترلی رو پایین تنش نداره

2456
ما یه همسایه داریم زن بچه داره....خوشگل خوشتیپ خوش هیکل.....محل کارش ی خانم پولدار هس اویزون این اقا ...

این مُدل مردا، نه تنها تعهد ندارن   بلکه عقل هم ندارن! عقل داشته باشه میفهمه  این زن ......

این مُدل مردا، نه تنها تعهد ندارن   بلکه عقل هم ندارن! عقل داشته باشه میفهمه  این زن ..... ...

دقیقا عقل نداره.....اما اون زنه با سیاست و پول  محبت الکی مرد کشیده سمت خودش.....جالب اینجاس زنه شوهر داره میخواد طلاق بگیره بیاد با این.....ولی بنظرم نفرین زن و بچه های مرد این دونفرو میگیره.....زنش سادس خبر نداره شوهرش چ غلطی میکنه

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2714

دختری که بچگی خیلی بدی داشته باشه هیچکس دوستش نداشته باشه تنهای تنها باشه پدرش همش کتکش زده باشه شخصیتش له شده باشه خرد شده باشه چیزی نداشته باشه واسه از دست دادن

میگین آوار میشن،خب منم میگم اون مجرده  تعهد باید از جانب مرد باشه

چه ربطی داره خب مجرده تعهد نداره به کسی ولی انسان که هست.قوانین انسانیتو باید رعایت کنه یا نه؟هم مرده هم دختره به یه اندازه مقصر هستن 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
ما یه همسایه داریم زن بچه داره....خوشگل خوشتیپ خوش هیکل.....محل کارش ی خانم پولدار هس اویزون این اقا ...

متاسفانه الان مردا برای همه کاراشون دلیلی میارن که فقط برای خودشون منطقیه.خدا عاقبت هممونو بخیر کنه، خیانت زیاد شده و قبح این کارا ریخته شده. 

زنایی رو میشناسم که خیلی خوشگل و خانم و کدبانو هیچ جوره واسه شوهراشون کم نمیذارن ولی شوهراشون هرزه هر دفعه با یکین. جالب اینجاس به دخترا میگن متاهلن اونا هم باهاشون دوست میشن.

درستی ضرب المثل سیب سرخ نصیب شغاله رو از اینجور مردا میشه فهمید

خدایا همه از تو می خواهند"بدهی" من از تو می خواهم "بگیری" خستگی، دلتنگی و غصه ها را از لحظه لحظه ی روزگار همه ی آنهایی که دوستشان دارم. آمین❤❤

دختر و مرد هر دو مقصرند. دختر که بچه نیست و خودش باید مسئولیت رفتار و کارهاش رابه عهده بگیره و تقصیر را به گردن خانواده اش نندازه‌. مرد هم خیلی آدم مریضی هست که متاهل هست، ولی  تعهد نداره...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
دختری که بچگی خیلی بدی داشته باشه هیچکس دوستش نداشته باشه تنهای تنها باشه پدرش همش کتکش زده باشه شخص ...

عزیزم دختر هرچقد مشکلش حاد باشه اصلا دور از شما گفتن پرورشگاهی توسری خور دلیل عاقلانه ای نیست که بره رو زندگی یکی دیگه آوار شه نه تنها مشکلش حل نمیشه بلکه دهها برابر میشه. اون آقا فقط به نیت سواستفاده با این دختره مطمئن باش.

الان مشاوره تلفنی رایگان هست افسردگی رو درمان میکنه همه چیز راه حل داره گلم الا مرگ

خدایا همه از تو می خواهند"بدهی" من از تو می خواهم "بگیری" خستگی، دلتنگی و غصه ها را از لحظه لحظه ی روزگار همه ی آنهایی که دوستشان دارم. آمین❤❤
2706