2726
عنوان

بدون احساس بگین کار این دختر درسته یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 90 پست

مقصر مهم نیست ولی دختر باید برای سلامتیش بره پیش متخصص. روانشناس ، روانپزشک. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسر مجردم پيدا ميشه كه بهش محبت كنه

وارد اين رابطه بشه پس فردا بايد منتظر گره هاي بزرگتر و افسردكي هاي بيشتر توي زندگيش باشه

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

دختره ممکنه قربانی بشه بهتره به خودش کمک کنه و مرده رو بندازه آشغالی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

هر کسی هم ک مقصر باشه

چیزی از گناه اون دختر  و اون مرد بی تعهد کم نمیکنه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

وا معلومه دختر آدم داغونیه غلط کرده به بهونه افسردگی آویزون مرد زن دار شده، افسردست گم شه بره دکتر

محبت میخواد گم شه بره با پسر مجرد دوست بشه 

مقصر خود دختره آشغاله

مهدخت، ۳۱ ساله، لیسانس معماری، ساکن تهران، الهی مرا آن ده که آن به 😍🙏

عزیزم انگار داستان منو گفتی! نه گناه دختر بیچاره نیست اما دختره باید عقل داشته باشه و بدونه سلام گرگ بی طمع نیست! مرده مفتی عاشقش نشده و حتما ازش یا چیزایی رو میخاد خداروشکر من زود عقلمو به کار انداختم و فاصله گرفتم ازش. 

2706