1265
1273

اگر یه دختر عاشق یه مرد زن دار بشه ،،دختره افسردگی داشته باشه  و خانوادش بهش هیچ علاقه ای نداشته باشن و مرده خیلی بهش محبت و مهربونی کنه و دختره عاشقش بشه گناهه ؟ دختره عاشق واقعی باشه چی ؟ این وسط مقصر کیه ؟

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

مرد بی شرف

اللهم صل علی محمد وآل محمد خدایا شکرت بابت خوشبختیم خدایا از تو می خوام خوشبخت ترم کنی آمین😘 و من یک پولدارم و روز به روز پولدارتر میشم ممنونم از خدا و فرشتگان خدا💜 زندگیه هممون پر از روزی و برکت باشه ❤❤❤خدایا برتو توکل❤❤❤
1274

مقصره دختره هستنو و مرده..ب زنش وفادار نمونده ب توام نمیمونه،، توالان یه میان وعده ایی

خراب نشو رو زندگی هم جنست

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•                                                                                                                           {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                     

اشتباس⛔

زندگی یکی دیگه رو خراب کردن درسته عایا؟

بعدا اگه با یکی ازدواج کنی ی دختر با شوهرت دوست شه خوشحالی میشی؟

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

مقصر دختر و مرد هستم هر دو 

شرایط بد دختر هم اصلااصلا دلیل نمیشه برا این کار

روشنفکر کیست ؟؟ روشنفکر امیر کبیر بود که یک تنه ایران رو متحول کرد ولی یک ارزن باج به بیگانه نداد  😘😘😘😘😘
1226

پسر مجردم پيدا ميشه كه بهش محبت كنه

وارد اين رابطه بشه پس فردا بايد منتظر گره هاي بزرگتر و افسردكي هاي بيشتر توي زندگيش باشه

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
1280