1147
1292

واس من تا زیر  کمرم بود کوتاهشون کردم.لخت و پرپشتن

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•                                                                                                                           {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                     

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

من‌خیلی‌میرسم‌تقریبا‌زیر‌باسن

چیکا میکنین مثلا 

بگین مام انجام بدیم

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏
1307

من دو ماهه دارم میرم مزوتراپی

نصف موهام ریخت

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏
1281

من میرسم ولی پرپشت نیست زیبا هم نیست مجعده اگه نرسم وقتی خشک میشه مثل موهای برادرای دوقلوی رحمت تو پایتخت میشه😒

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
چیکا میکنین مثلا  بگین مام انجام بدیم

ماسک‌مو‌سرم‌مو‌نرم‌کننده میزنم،‌میبافم.و‌واسه‌دل‌خودم‌گل‌سرای

خشگل‌میزنم‌بهش😍‌البته‌بازم‌موخوره‌میگیره

1226
خوش بحالتون .لطفا شامپو مصرفی تون بگید؟وطرزرسیدنش بگید؟

والا این ارثیه تو زندگیم فقط همین ی موردم ب دلمه کامل!!

شامپوو فولیکا میزنم

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•                                                                                                                           {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                     
1220