1147
1292
عنوان

تازه عروسا و جهيزيه هاشون😊

252 بازدید | 28 پست

دوستان

چه سالي عروسي كردين 

و متراژ خونتون چقد و چنداتاق خواب داشتين و 

هزينه كل جهيزيه تون تقريبي چقد شد..

اگ ميتونين دوسه تيكه وسيله كه چشم جهيزيه رو بتركونه نام ببرين ي جوري ميخام طايفه اي تك بشه😁

تیر ماه نود و هفت

قیمت کل اش شد۱۲۰ ملیون

تلویزیون و یخچال و لباسشویی با داماد بود

خونمم ۱۲۰ متر

تو نت بزن جهیزیه رستا نی نی سایت میاره برات کاملا عکسای خونمو با کاربری قبلیم گذاشته بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیس                                                       فقط تو كاری کردی زندگیم ورق خورد....

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

جارو شارژی گزینه خوبیه.میوه خشک کن.البته میوه خشک کن میره توو کابینت.ب نظرم این ظرفای مرغ خوریو سوپ خوریه سیلوره وارمر دار خوبه.اگه وسیله بزرگم مد نظرته ک گلدونای شیک و خوشگل بگیر.شمعدون....

از من به شما نصیحت برای دل خودت زندگی ای رو شروع کن نه برای کور کردن چشم فک و فامیل

درسته  ولي اينم سر جاش ك ي جهيزيه توپ ميتونه خوشي رو بيشتر كنه اونجوري كسي جرعت نميكنه تو زندگيمون دخالت كنه ولي اگ ي چيز ساده ببرم هرروز مادرشوهر ميكوبه تو سرم😂

1323
1226
ظرفشويي اره اونو رديف اول در نظردارم واقعا ميتركىونه😂اماسولاردوم نشنيدم تاحالا چي هست🤔

ماکروفره که ضرر نداره

لطفا وقتی نظرمو تو تاپیکتون میخونید لایکم کنید وقتی لایک نمیکنید حس میکنم آب در هاون کوبیدم  
درسته  ولي اينم سر جاش ك ي جهيزيه توپ ميتونه خوشي رو بيشتر كنه اونجوري كسي جرعت نميكنه تو زندگي ...

ای بابا.. از دست حرفای اطرافیان ادم نمیدونه به کجا پناه ببره...
واقعا نمیدونم تکلیف اون افرادی که هزینه کافی برای جهیزیه ندارن چیه تو این شرایط اقتصادی....
کم بدبختی و ناراحتی دارن خودشون، زخم زبون اطرافیان بی فکر هم اضافه میشه! خدا نجاتمون بده از این فقر فرهنگی!

تیر ماه نود و هفت قیمت کل اش شد۱۲۰ ملیون تلویزیون و یخچال و لباسشویی با داماد بود خونمم ۱۲۰ متر ...

ديدم عالي بود خوشبخت بشي..دقيقا جهيزيت چيزيه كه ميخام😁بخصوص اون صندلي ريلكسي

1290