2726
عنوان

خانوما یه خبر خیلی بد خیلی حالم داغون و خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 67 پست
نه بیچاره نمیدونه. من تصمیم گرفتم چهره واقعیشو رو کنم

كارش افتضاح زشت بوده ولي مرگ اون بچه به خاطر دعا نيست اگه اينطوري بود كه همه واسه هركاري دعا ميگرفتن و مشكلشون حل ميشد

در ضمن به شما ربط نداره كه بخواي چهره واقعيش را رو كني

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه شوهرش نمیدونه. فقط من میدونم چون با من خیلی صمیمی بود به من گفت. من همش میخواستم جلوش رو بگیرم و ...

الان دختر عموت چه حالیه؟ حتما پشیمونه ، عذلب وجدان دیوونش میکنه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
شايد اتفاقي بوده ربطي به دعاي اون خانوم نداشته  حالا دختر عموتون عصباني بوده اون دعانويس ...

واقعا چه آدم های کثیفی پیدا میشن که به خاطر پول با جون مردم بازی میکنند

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
2728

عجب مرگ زندگی دست خداست نه بنده خدا که با دعا بتونه باعث مرگ کسی بشه .آدرس دعا نویس دختر عموت بده منم برم یه دعا بگیرم برای اونایی که دارن این بلاها رو سر مملکت میارن بلکه همگی راحت بشیم  

خدایا شکرتتتتتتتت
الان دختر عموت چه حالیه؟ حتما پشیمونه ، عذلب وجدان دیوونش میکنه

من از روزی که به من خبر دادند بچه تصادف کرده و تو کما هست دیگه باهاش حرف نزدم. برام مایه ننگ هستش که همچین آدم عوضی و پستی دختر عموم باشه. دعا میکنم تا آخرین لحظه عمرش یه چشمش اشک باشه یه چشمش خون. ابروشو تو کل فامیل میبرم 

الان عنتر خانوم حالش چطوره???????????????

من ازش خبر ندارم حتی حاضر نیستم تف تو صورتش بندازم 

چون عدم پیشرفت تو زندگیش و مهاجرت نکردنش به خارج رو اون پسر بچه بیگناه میدونست میخواست هر جوری شده ا ...

وااای یعنی دعا و جادو انقد تاثیر داره که یکیو بکشه؟ اگه اینجور باشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه،آخه مگه میشه؟

به نظر من به شوهرش بگو اگر مطمئني اون باعث قتل پسرش هست اين حداقل كاريه كه ازت بر مياد اگر چه من اصل ...

نه خانم به ایشون ربطی نداره، مطمین باش مرگ اون بچه بخاطر ی دعای دعانویس نیست، پس خدا تو این عالم چیکارس

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
چون عدم پیشرفت تو زندگیش و مهاجرت نکردنش به خارج رو اون پسر بچه بیگناه میدونست میخواست هر جوری شده ا ...

یعنی طلسم کرد که بمیره؟ شاید اتفاقی شده اینطوری یه نفر زنده نمیموند تو این مملکت

به نظر من به شوهرش بگو اگر مطمئني اون باعث قتل پسرش هست اين حداقل كاريه كه ازت بر مياد اگر چه من اصل ...

منم همین عقیده رو دارم ی وقت اجل اگه برسه

فقط مصلحت خداست ولی خب اینکه ی ادم انقدر پست باشه که بره دنبالش و بچه رو سد راهش بدونه نهایت پلیدیه بنظرم اساسی مشکل روانی داره

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
من از روزی که به من خبر دادند بچه تصادف کرده و تو کما هست دیگه باهاش حرف نزدم. برام مایه ننگ هستش که ...

نه عزیزم تو چیزی نگو، به تو ربطی نداره

2706