2726
عنوان

خانوما یه خبر خیلی بد خیلی حالم داغون و خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 67 پست
اخی طفلی.چرا دعاگرفته دخترعموت؟

چون عدم پیشرفت تو زندگیش و مهاجرت نکردنش به خارج رو اون پسر بچه بیگناه میدونست میخواست هر جوری شده اون بچه از زندگیش بره بیرون

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با بچه ۱۳ ساله رقابت میکرد؟ عجب ذات خرابی داره اون بچه بوده بعد نامادریه اومده تو زندگیشون

واقعا آدم دلش تیکه پاره میشه 

دختر عموت بدجوری تقاص پس میده البته مرگ و زندکی دست خداست ولی اون حتما نزاشته بچه یه روز خوش ببینه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2728
چون عدم پیشرفت تو زندگیش و مهاجرت نکردنش به خارج رو اون پسر بچه بیگناه میدونست میخواست هر جوری شده ا ...

شوهرش میدونه با چه شیطانی وصلت کرده؟

یا جلوی اون نقش بازی میکنه؟

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
از کجا میدونی ک دخترعموت دعا گرفته؟ شوهرشم خبر داره؟

نه شوهرش نمیدونه. فقط من میدونم چون با من خیلی صمیمی بود به من گفت. من همش میخواستم جلوش رو بگیرم و منصرفش کنم ولی هیچ کاری از دستم بر نیومد. به خدا سر نماز از خدا خواستم یه چشمم اشک باشه یه چشمم خون تا آخر عمرش

شوهرش میدونه با چه شیطانی وصلت کرده؟ یا جلوی اون نقش بازی میکنه؟

نه بیچاره نمیدونه. من تصمیم گرفتم چهره واقعیشو رو کنم

نه شوهرش نمیدونه. فقط من میدونم چون با من خیلی صمیمی بود به من گفت. من همش میخواستم جلوش رو بگیرم و ...

باهاش قطع رابطه کن اینجور افراد خیلی خطرناک و عقداین

باهاش قطع رابطه کن اینجور افراد خیلی خطرناک و عقداین

اره بابا حاضر نیستم حتی تف تو صورتش دیگه بندازم.   

خودم دعا میکنم خیر نبینه تو زندگیش. اینقدر حالم خرابه دارم دیوونه میشم اصلا نمیتونم باور کنم

شايد اتفاقي بوده ربطي به دعاي اون خانوم نداشته 

حالا دختر عموتون عصباني بوده اون دعانويس چه وجداني داشته!!! چه پولايي ميخورن مردم !!!

نه بیچاره نمیدونه. من تصمیم گرفتم چهره واقعیشو رو کنم

نه نکن خدا جای حق نشسته ی وقت خدایی نکرده میره..

از اینا که کار خوب بر نمیاد عوضش خرابکار براشون راحته این شیادای طلسم و دعا نویس

به نظر من به شوهرش بگو اگر مطمئني اون باعث قتل پسرش هست اين حداقل كاريه كه ازت بر مياد اگر چه من اصلا اعتقادي به اينچيزها ندارم و فكر مي كنم تا خدا نخواد برگي از درختي نميوفته ولي شوهرش بايد بدونه كه داره با كسي زندگي مي كنه كه آرزوي مرگ پسرش رو داشته

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

خدای من... یه چیزایی توی این دنیا میبینم و میشنوم که اصلا برام قابل هضم نیست!!! 

خدایا خودت مواظب من باش   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706