1265
1273
عنوان

خانوما یه خبر خیلی بد خیلی حالم داغون و خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 67 پست
چون عدم پیشرفت تو زندگیش و مهاجرت نکردنش به خارج رو اون پسر بچه بیگناه میدونست میخواست هر جوری شده ا ...

شوهرش میدونه با چه شیطانی وصلت کرده؟

یا جلوی اون نقش بازی میکنه؟

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند ( ارنست همینگوی نویسنده معاصر آمریکا)
از کجا میدونی ک دخترعموت دعا گرفته؟ شوهرشم خبر داره؟

نه شوهرش نمیدونه. فقط من میدونم چون با من خیلی صمیمی بود به من گفت. من همش میخواستم جلوش رو بگیرم و منصرفش کنم ولی هیچ کاری از دستم بر نیومد. به خدا سر نماز از خدا خواستم یه چشمم اشک باشه یه چشمم خون تا آخر عمرش

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 
شوهرش میدونه با چه شیطانی وصلت کرده؟ یا جلوی اون نقش بازی میکنه؟

نه بیچاره نمیدونه. من تصمیم گرفتم چهره واقعیشو رو کنم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

نه شوهرش نمیدونه. فقط من میدونم چون با من خیلی صمیمی بود به من گفت. من همش میخواستم جلوش رو بگیرم و ...

باهاش قطع رابطه کن اینجور افراد خیلی خطرناک و عقداین

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند ( ارنست همینگوی نویسنده معاصر آمریکا)
1291
باهاش قطع رابطه کن اینجور افراد خیلی خطرناک و عقداین

اره بابا حاضر نیستم حتی تف تو صورتش دیگه بندازم.   

خودم دعا میکنم خیر نبینه تو زندگیش. اینقدر حالم خرابه دارم دیوونه میشم اصلا نمیتونم باور کنم

شايد اتفاقي بوده ربطي به دعاي اون خانوم نداشته 

حالا دختر عموتون عصباني بوده اون دعانويس چه وجداني داشته!!! چه پولايي ميخورن مردم !!!

نه نکن خدا جای حق نشسته ی وقت خدایی نکرده میره..

از اینا که کار خوب بر نمیاد عوضش خرابکار براشون راحته این شیادای طلسم و دعا نویس

به نظر من به شوهرش بگو اگر مطمئني اون باعث قتل پسرش هست اين حداقل كاريه كه ازت بر مياد اگر چه من اصلا اعتقادي به اينچيزها ندارم و فكر مي كنم تا خدا نخواد برگي از درختي نميوفته ولي شوهرش بايد بدونه كه داره با كسي زندگي مي كنه كه آرزوي مرگ پسرش رو داشته

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

خدای من... یه چیزایی توی این دنیا میبینم و میشنوم که اصلا برام قابل هضم نیست!!! 

خدایا خودت مواظب من باش   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...   تاپیک رموز قانون جذب    
1315

كارش افتضاح زشت بوده ولي مرگ اون بچه به خاطر دعا نيست اگه اينطوري بود كه همه واسه هركاري دعا ميگرفتن و مشكلشون حل ميشد

در ضمن به شما ربط نداره كه بخواي چهره واقعيش را رو كني

نه شوهرش نمیدونه. فقط من میدونم چون با من خیلی صمیمی بود به من گفت. من همش میخواستم جلوش رو بگیرم و ...

الان دختر عموت چه حالیه؟ حتما پشیمونه ، عذلب وجدان دیوونش میکنه

خدای بزرگ و مهربونم بهت ایمان دارم و میدونم بهترین هارو سر راهم قرار میدی،هر زمان که صلاحم باشه بهم بچه میدی،بابت همه چی شکررر
شايد اتفاقي بوده ربطي به دعاي اون خانوم نداشته  حالا دختر عموتون عصباني بوده اون دعانويس ...

واقعا چه آدم های کثیفی پیدا میشن که به خاطر پول با جون مردم بازی میکنند

عجب مرگ زندگی دست خداست نه بنده خدا که با دعا بتونه باعث مرگ کسی بشه .آدرس دعا نویس دختر عموت بده منم برم یه دعا بگیرم برای اونایی که دارن این بلاها رو سر مملکت میارن بلکه همگی راحت بشیم  

خدایا شکرتتتتتتتت
1264
الان دختر عموت چه حالیه؟ حتما پشیمونه ، عذلب وجدان دیوونش میکنه

من از روزی که به من خبر دادند بچه تصادف کرده و تو کما هست دیگه باهاش حرف نزدم. برام مایه ننگ هستش که همچین آدم عوضی و پستی دختر عموم باشه. دعا میکنم تا آخرین لحظه عمرش یه چشمش اشک باشه یه چشمش خون. ابروشو تو کل فامیل میبرم 

الان عنتر خانوم حالش چطوره???????????????

من ازش خبر ندارم حتی حاضر نیستم تف تو صورتش بندازم 

چون عدم پیشرفت تو زندگیش و مهاجرت نکردنش به خارج رو اون پسر بچه بیگناه میدونست میخواست هر جوری شده ا ...

وااای یعنی دعا و جادو انقد تاثیر داره که یکیو بکشه؟ اگه اینجور باشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه،آخه مگه میشه؟

به نظر من به شوهرش بگو اگر مطمئني اون باعث قتل پسرش هست اين حداقل كاريه كه ازت بر مياد اگر چه من اصل ...

نه خانم به ایشون ربطی نداره، مطمین باش مرگ اون بچه بخاطر ی دعای دعانویس نیست، پس خدا تو این عالم چیکارس

خدای بزرگ و مهربونم بهت ایمان دارم و میدونم بهترین هارو سر راهم قرار میدی،هر زمان که صلاحم باشه بهم بچه میدی،بابت همه چی شکررر
1280