2726
عنوان

یعنی احتمالش هست دندون دربیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 30 پست
دندون کی دراورد

فک کنم ۶ماهه بود 

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
دخترمنم اینجور بود 5 ماخگی دراومد

اوخی چقدر دوست دارم دندونای بچه هارو

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها یه قل از بچه هامو دادم مامانم برد دلم تنگ شد واسش 😭😭

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2728
چون دختر خودم آب دهنش سرازیر میشد دکتر بهم گفت از علایم رفلاکسه خفیفه

الان یه هفته اس ببخشید شکمشون اسهال میره همم توش خون هست بردم دکتر گفت حساسیت به پروتین گاوی دارن شیرخشک هم اچ ا میدم زدم نت واسه رفلاکسی هام هست درسته؟

اره دیگه دخترمن ازسه ماهگیشه

عزیزدلم هنو دندون درنیاورده؟

دختر منم یه ماه تموم اسهال داشت بعد آزمایش متوجه شدیم که حساسیت داره، دختر منم هم شیر خودمو میخوره ه ...

دخترتون چقد طول کشید خوب بشه؟برا من یک هفته اس اسهال شده خیلی نگرانم منم شیر خودمو شیر خشک میدم 

عزیزم تورو اصلا یادم نمیره.چیکار کردی با همسرت خوبید؟

عزیزدلم مرسی که به فکرمی😘😘 ایییی یروز خوبیم یروز بدیم خداروشکر فعلا خوبیم یعنی درگیر بچه هام کلا

عزیزدلم مرسی که به فکرمی😘😘 ایییی یروز خوبیم یروز بدیم خداروشکر فعلا خوبیم یعنی درگیر بچه هام کلا

بیا عکسارو ببینم😅

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
دخترتون چقد طول کشید خوب بشه؟برا من یک هفته اس اسهال شده خیلی نگرانم منم شیر خودمو شیر خشک میدم  ...

نگران نباش ، اتفاقا منم به دکتر گفتم که چرا یه هفته مراعات کردم خوب نشده ، گفتش زمان میبره ، برا دختر من یه ماه طول کشید، سرم بهش میدادم وزن کم نکرد

2706