2703
2553
عنوان

خانمای iuiمثبت یلخظه بیاین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 32 پست
عزیزم صبر داشته باش البته منم از تو بدتر امروز بی بی گذاشتم😐😐

باور کن نمیشه میخواما ولی نمیتونم میخوام فردا برم آز توروخدا برام دعا کن منم برا تو دعا میکنم❤

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
باور کن نمیشه میخواما ولی نمیتونم میخوام فردا برم آز توروخدا برام دعا کن منم برا تو دعا میکنم❤

گلم انشاالله که با خبرای خوش میایی😍😍

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای جدی میگی وای عزیزم مرسی که جواب دادی خیلی ممنون برا صلواتت مهربونم 😘😘😘خدا عوضشو بهت بده

مرسی گلم

فقط استرس ممنوع🚫🚫🚫🚫🚫

به خدا توکل کن هرچی خیره برات میاره مطمئن باش به لطفش

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍مرسی از دعای قشنگت

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
2720
عزیزم منم آی یو آی انجام دادم ولی لکه بینی نداشتم باید تا روز آزمایش صبر کنی به علایم توجه نکن

معمولی یاتعیین جنسیت عزیزم؟

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
مرسی گلم فقط استرس ممنوع🚫🚫🚫🚫🚫 به خدا توکل کن هرچی خیره برات میاره مطمئن باش به لطفش 😍😍😍😍 ...

من الان توسایت خوندم چن نفر مث خودم دقیقا مث من بودن نتیجه مثبت گرفتن کاش مال منم مثبت توروخدا برام دعا کنید منم براشما دعا میکنم 

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
2714
یکی مثبت شد یکی منفی الان یکی دارم

ینی دوبار iuiکردی؟

نه برای بچه دوم سه بار آی یو آی کردم نشد ولی برای بچه اولم همون اولین بار شد ، شما بار اولته ؟ کجا ا ...

من بار اولمه بچه اول ارومیه تو بیمارستان خصوصی.خانمی من تخمدان چپم تیر میکشید الانم هس ولی کمه از روز ۳ iuiلکه بینی دارم دوشب گرگرفتگی یشب کمر درد شدی.شمام بار اول این علایم داشتی خیلی از خانمای سایت علایم کپی منو داشتن و مثبت بوده حتی خیلیا لکه بینی داشتن و دکتر دارو داده منم فردا میرم آز 

من بار اولمه بچه اول ارومیه تو بیمارستان خصوصی.خانمی من تخمدان چپم تیر میکشید الانم هس ولی کمه از رو ...

ببین عزیزم چون داروی تحریک تخمک گذاری زیاد استفاده میشه برای آی یو آی تخمدان دردش طبیعیه تحریک شده من درد تخمدان نداشتم زیاد هم یادم نمیاد چون هشت سال میگذره عزیزم ، برای بچه دوم شما هم اقدام می کنی ؟ بچه اولت چند سالشه ؟ سعی کن زیاد فعالیت نداشته باشی لکه بینیت قطع بشه

خدایا مرسی
ببین عزیزم چون داروی تحریک تخمک گذاری زیاد استفاده میشه برای آی یو آی تخمدان دردش طبیعیه تحریک شده م ...

آخه من فقط دکترم ویتامینeبا قرص رویال و آلگورلا و دوفاستون میخورم تحرک تخمدان نداره بیشترشون هورمون و ویتامینای بدنه دوفاستونم فک کنم برای بعد iuiهس چون از یروز قبل iuiمیخورم.من ماه قبل هم همین داروهارو مصرف میکردم ولی این علایم نداشتم این ماه بعد iuiروز سوم این علایم اومده سراغم

آخه من فقط دکترم ویتامینeبا قرص رویال و آلگورلا و دوفاستون میخورم تحرک تخمدان نداره بیشترشون هورمون ...

یعنی اصلا قرص لتروزول یا کلومیفن و آمپول نزدی ؟ معمولا برای آی یو آی و تحریک تخمدان این داروها داده میشه که باعث میشه تخمک خوبی ایجاد بشه ، ایشالله که مثبت بشه عزیزم

خدایا مرسی
یعنی اصلا قرص لتروزول یا کلومیفن و آمپول نزدی ؟ معمولا برای آی یو آی و تحریک تخمدان این داروها داده ...

فک کنم کلومیفن داشتم از روز ۳وم قاعدگی خوردم تموم شده خیلی وقته من فقط الان این قرصایی که گفتم مصرف میکنم  یدونم هس ماه قبلم داده بود دکترم وسط نهار گلوکوفاژ که فک کنم برا تنظیم وزن این چیزاس گف تو وزنت متاسبه فقط وسط نهار بخور وسط شام نمیخواد لاغری خودت

2706