1345
1341
عنوان

خانمای iuiمثبت یلخظه بیاین توروخدا

152 بازدید | 32 پست

من امروز12iuiبودم چن روز تخمدانم تیرمیکشید و دوشب گرگرفتگی داشتم و کمرم یک شب شدید درد داشت از روز ۳ iuiلک دارم که قهوه ای بود که احتمال دادم بخاطر عوارض دوفاستون باشه البته به لباسم نمیرسید امروز لک یکوچلو زیاد شده دوبار به لباسم رسید و گلاب به روتون موقع دفع ادرار معلوم میشه لکه قهوه ای تیره لس حالت دون دون داره بنظرتون جواب iuiمثبت میشه یا منفی؟توروخدا اگه تجربه دارین بهم بگین

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

وای رویا تروخدا چند ساعت از فکرش بیا بیرون

خدایا دیگه خسته شدم،خودت کمکم کن تا منم طعم مادر شدنو بچششم و این انتظار لعنتی تموم بشه😔       دوستای گلم لطفا واسه اینکه دامن منو همه منتظرا سبز بشه یه صلوات بفرسین😘🙏

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

من اطلاعی نداری منتظرم ای یوای توانشاا...مثبت شه خبرم بدی.

عزیزم ممنون😘

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
1350
وای رویا تروخدا چند ساعت از فکرش بیا بیرون

نمیتونم آخه😭😭😭😭

دکتر من میگفت اونایی که بعد از آی یو آی لک دارن احتمال مثبت شدنشون بیشتره

انشالله که خیر باشه عزیزم

برای آرامشت صلوات فرستادم

خدایابدجورمنتظر معجزه ات هستم.                           بیاکه محتاجتم....
واسه من مثبت شد میخوای صبر کن تا آزمایش بدی الان نمیشه نظری داد

میشه از علایمت بگی برام گلم خیلی برام مهمه بدونم مث من بوده یا نه

1348
عزیزم منم آی یو آی انجام دادم ولی لکه بینی نداشتم باید تا روز آزمایش صبر کنی به علایم توجه نکن

مثبت شد مال شما؟

دکتر من میگفت اونایی که بعد از آی یو آی لک دارن احتمال مثبت شدنشون بیشتره انشالله که خیر باشه عزیزم ...

وای جدی میگی وای عزیزم مرسی که جواب دادی خیلی ممنون برا صلواتت مهربونم 😘😘😘خدا عوضشو بهت بده

نمیتونم آخه😭😭😭😭

عزیزم صبر داشته باش

البته منم از تو بدتر امروز بی بی گذاشتم😐😐

خدایا دیگه خسته شدم،خودت کمکم کن تا منم طعم مادر شدنو بچششم و این انتظار لعنتی تموم بشه😔       دوستای گلم لطفا واسه اینکه دامن منو همه منتظرا سبز بشه یه صلوات بفرسین😘🙏
عزیزم علائم هر بدنی متفاوته من اگه بگم فقط میخوای مقایسه کنی و استرس بکیری

باشه نیس اینجا خیلی از خانمای گل که مثبت شدن بهم گفت عین علایم منو داشتن براهمین پرسیدم درکل ممنون ازت عزیزم😘

1226
عزیزم صبر داشته باش البته منم از تو بدتر امروز بی بی گذاشتم😐😐

باور کن نمیشه میخواما ولی نمیتونم میخوام فردا برم آز توروخدا برام دعا کن منم برا تو دعا میکنم❤

باور کن نمیشه میخواما ولی نمیتونم میخوام فردا برم آز توروخدا برام دعا کن منم برا تو دعا میکنم❤

گلم انشاالله که با خبرای خوش میایی😍😍

وای جدی میگی وای عزیزم مرسی که جواب دادی خیلی ممنون برا صلواتت مهربونم 😘😘😘خدا عوضشو بهت بده

مرسی گلم

فقط استرس ممنوع🚫🚫🚫🚫🚫

به خدا توکل کن هرچی خیره برات میاره مطمئن باش به لطفش

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍مرسی از دعای قشنگت

خدایابدجورمنتظر معجزه ات هستم.                           بیاکه محتاجتم....
عزیزم منم آی یو آی انجام دادم ولی لکه بینی نداشتم باید تا روز آزمایش صبر کنی به علایم توجه نکن

معمولی یاتعیین جنسیت عزیزم؟

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
1346