2726
عنوان

امروز تو پارک با ی پیرمردی بحثم شد

1056 بازدید | 58 پست

امروز ک پسرمو بردم پارک 

داشت از پله های سرسره بالا میرفت ک پشت سرش ی دختر بچه ۴،۵ساله رفت بالا پسر منم ۲سالشه پله هارو رفت بالا بعدش ی ۲ثانیه مکث کرد این دختر بچه همچین بشگون گرفت پشت پسرمو و ی دونه هم زدش ک قلبم آتیش گرفت اول آروم صداش کردم دیدم برنگشت بارم رفت بالاتر با ی دختر بچه دیگه بحثش شد هر چقد گفتم دختر خانم بیا کارت دارم گوش نکرد دیدم سر خورد رفت پایین رفتم پیشش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازش پرسیدم مامانش کجاست تا با مامانش صحبت کنم هیچی نگفت یهو دیدم ی پیرمرده برگشت گفت چیه خانم بهش میگم حاج آقا حواست ب بچه ت باشه بیخود پسر منو زده و بیشگون گرفته بی چشمو رو ب جای این ک ی عذر خواهی کنه بگه بچه س برمیگرده میگه اول پسر تو زد بهش میگم حاجی چرا دروغ میگی اصلا میرونی پسر من کدومه برگشته ی بچه دیگه رو نشون داده منم اعصابم خورد شد صدامو بردم بالا گفتم خجالت بکش ب جای اینکه حواست ب بچه ت باشه بر میگردی دروغ تحویل میدی 

خیلی اعصابم خورد بود اون لحظه 

الان عذاب وجدان گرفتم میگم هرچی بود جای پدر من بود نباید صدامو بالا میبردم 😔

منم چند وقت پیش دخترم رو برده بودم پارک یه دختر ۴ ۵ ساله بچه ها رو رو سر سره هل میداد. با عمه اش اومده بود. به اون که نمی تونستم چیزی بگم ولی عین پلنگ دختر خودم رو می پاییدم. با این حال یه بار دختر منو رو سرسره هل داد!😐 عمه اش طفلک نمی تونست این بچه رو کنترل کنه!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

چه وحشییییین اینجور بچه ها 

😬😬😬😬😬

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

خداییش یا در پست اول  تایپ کنید

یا اگر می بینید طولانی میشه،  از قبل تایپ کنید ک  بعد راحت  پیست ش کنید 

به مخاطب تون م اینطوری  احترام میذارید

تشکر🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706