1147
1292
عنوان

امروز تو پارک با ی پیرمردی بحثم شد

632 بازدید | 58 پست

امروز ک پسرمو بردم پارک 

داشت از پله های سرسره بالا میرفت ک پشت سرش ی دختر بچه ۴،۵ساله رفت بالا پسر منم ۲سالشه پله هارو رفت بالا بعدش ی ۲ثانیه مکث کرد این دختر بچه همچین بشگون گرفت پشت پسرمو و ی دونه هم زدش ک قلبم آتیش گرفت اول آروم صداش کردم دیدم برنگشت بارم رفت بالاتر با ی دختر بچه دیگه بحثش شد هر چقد گفتم دختر خانم بیا کارت دارم گوش نکرد دیدم سر خورد رفت پایین رفتم پیشش 

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279
پیرمرده کو تو این ماجرا؟

حتما بچه رو دعوا کرده با بابا بزرگه بحثش شده

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مَنـ یِهـ بانویِـ 75 ایـ اَمکِهـ عاشقِهـ  دُختَرَمـ و نیـ نیـِ تو راهیمونَمـ 😍    واسه سلامتیه نی نیام یه صلوات مهمونم کن ممنون دوست مجازیه من🙏💗           تاریخ عضویت قبلیم 96.5.5 

پسر منم  با مکث از پله سر سره میره مدام هلش میدن

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1320

ازش پرسیدم مامانش کجاست تا با مامانش صحبت کنم هیچی نگفت یهو دیدم ی پیرمرده برگشت گفت چیه خانم بهش میگم حاج آقا حواست ب بچه ت باشه بیخود پسر منو زده و بیشگون گرفته بی چشمو رو ب جای این ک ی عذر خواهی کنه بگه بچه س برمیگرده میگه اول پسر تو زد بهش میگم حاجی چرا دروغ میگی اصلا میرونی پسر من کدومه برگشته ی بچه دیگه رو نشون داده منم اعصابم خورد شد صدامو بردم بالا گفتم خجالت بکش ب جای اینکه حواست ب بچه ت باشه بر میگردی دروغ تحویل میدی 

خیلی اعصابم خورد بود اون لحظه 

الان عذاب وجدان گرفتم میگم هرچی بود جای پدر من بود نباید صدامو بالا میبردم 😔

منم چند وقت پیش دخترم رو برده بودم پارک یه دختر ۴ ۵ ساله بچه ها رو رو سر سره هل میداد. با عمه اش اومده بود. به اون که نمی تونستم چیزی بگم ولی عین پلنگ دختر خودم رو می پاییدم. با این حال یه بار دختر منو رو سرسره هل داد!😐 عمه اش طفلک نمی تونست این بچه رو کنترل کنه!

از کوتهیِ ماست که دیوار بلند است!

خداییش یا در پست اول  تایپ کنید

یا اگر می بینید طولانی میشه،  از قبل تایپ کنید ک  بعد راحت  پیست ش کنید 

به مخاطب تون م اینطوری  احترام میذارید

تشکر🌹

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1226
ازش پرسیدم مامانش کجاست تا با مامانش صحبت کنم هیچی نگفت یهو دیدم ی پیرمرده برگشت گفت چیه خانم بهش می ...

اووو چقدتند رفتی😐

وقتی خداوندخواست آدم وفرزندانش راخلق کند،فرشتگان گفتند:"خدایا! زمین گنجایش این همه آدم راندارد"فرمود؛"من مرگ رامی آفرینم"فرشتگان پرسیدند:اگرمرگ آفریده شود،زندگی برای انسان ناخوشایندنمیشود؟فرمود؛"من اُمیدرا می آفرینم".

ولی دلم واسه پسرم آتیش گرفت اولش ک دختره بیشگون گرفت عکس العمل نشون ندادم گفتم اشکال نداره یهو پسرم برگشت دیدم داره مث ابر بهار گریه میکنه خیلی خیلی آرومه بعد پدرم نداره اصلا اعصابم بهم میریزه کسی میزنتش و اینم بلد نیس دفاع کنه 

1280