1265
1273
عنوان

تا شنبه سکته میزنم...

454 بازدید | 35 پست

شنبه قرار یه خبری برام برسه.اگه اون اتفاق بیفته بدبختم😢 تو رو خدا دعا کنین خبر بدن که نشده.خیلی ضرر میکنم تو زندگی😭😭

واقعا بدبختیام بیشتر میشه😭😭😭 خدا خدا میکنم که فقط بگن اون کار جور نشه.اگه جور بشه بدیختم😢

تو رو خدا هر کی میتونه برام صلوات بده و دعا کنه که اون اتفاق نیفته و بگن جور نشده.خیلی ضرر مالی میکنم.تو این بدبختی و خرج دوا دکتر😭 تو رو خدا برام دعا کنین و برام صلوات بدین تا شنبه مردم و زنده شدم😭

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه دیگه بیدار بشی لطفا   من حامله نیستم تیکر سلامتی و خوشبختی دخترمه.دختر من دوسال و نیمشه.وقتی ۶ ماه داشت بدون تب تشنج خیلی شدیدی کرد.الانم تحت درمان.خیلی تو زندگیم سختی کشیده بودم و میکشم ولی این یکی کمرمو شکست....😢میشه واسه سلامتیش دعا کنین اسمش فاطمه اس

هر کی برام دعا کرد بگه منم با دل شکستم براش دعا کنم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه دیگه بیدار بشی لطفا   من حامله نیستم تیکر سلامتی و خوشبختی دخترمه.دختر من دوسال و نیمشه.وقتی ۶ ماه داشت بدون تب تشنج خیلی شدیدی کرد.الانم تحت درمان.خیلی تو زندگیم سختی کشیده بودم و میکشم ولی این یکی کمرمو شکست....😢میشه واسه سلامتیش دعا کنین اسمش فاطمه اس

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1307

من برات حتما دعا میکنم اگر دوست داشتی بوگو چه خبری😊

یارب آن دلبر شیرین که سپردی دست منش دادم دست ننش به خاطر اخلاق عنش  یه حلقه طلایی اسمتو روش نوشتم میخوام بیام پاکش کنم ریدی تو سرنوشتم😒
1323
1308

صلوات فرستادم واست گلم

خدایا دیگه خسته شدم،خودت کمکم کن تا منم طعم مادر شدنو بچششم و این انتظار لعنتی تموم بشه😔       دوستای گلم لطفا واسه اینکه دامن منو همه منتظرا سبز بشه یه صلوات بفرسین😘🙏

عزیزم واست خیلی دعا میکنم

امیدوارم همون اتفاقی که دوست داری واست بیوفته

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
1220