2726
عنوان

با بوی بد دستشویی چیکار کنم ؟

14642 بازدید | 46 پست

سلام

بچه ها دستشوییمون چند وقته خیلی بو میده. مرتب هم با جرم گیر میشوریم. اصلا برق میزنه ظاهرش. بوی فاضلاب نمیده . خیلی ببخشید بوی ادرار میاد فقط. 

دو نفر هم هستیم فقط. هر دو هم دیگه آدم بالغ و تمیز

انواع راهکارها رو انجام دادم. بارها فلاش تانک میزنیم، هرازگاهی عود روشن میکنم، اسپری میزنم، بازم بوئه میاد.

خیلی ناراحت راستش. گفتم شاید یه مشکل خاصی باشه و کسی ایده ای به ذهنش برسه که حل بشه

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دسشویی نرین😕

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
اووفف مشکل منم هست

پس این مشکل لعنتی رو افراد دیگه هم دارن

گاهی نفتالین های رنگی میندازم توی روشویی ولی آخه میگن هم تو فضای بسته درست نیست از مشتقات نفت استفاده بشه و هم اینکه اصل موضوع باید حل بشه آخه. دلیل این بو چیه ؟ چرا قبلا و تو خونه های قبلیمون نبوده ؟ البته تو این خونه هم پارسال نبود

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

ما هم ی سری اینجور شده بود بعد فهمیدم ک پسر جاریم رو دیوار دسشویی شاشیده بود واسه همین !!!! منم گرفتم از بالای بالای با جوهر نمکو کلی شوینده شستم تا بوی شاشه این بچه میمون بره 

دستشویی تون تو سالن؟

متاسفانه این مشکل هست 

بدترین جز همین دستشویی تو ساخت 

حموم تو ساخت و اشپزخونه اپن هر کی اختراع کرد دمش گرم 

اما سرویش بهداشتی تو ساخت 😷

یا ابالفضل العباس علمدار 
2706