1421
1389
عنوان

با بوی بد دستشویی چیکار کنم ؟

383 بازدید | 46 پست

سلام

بچه ها دستشوییمون چند وقته خیلی بو میده. مرتب هم با جرم گیر میشوریم. اصلا برق میزنه ظاهرش. بوی فاضلاب نمیده . خیلی ببخشید بوی ادرار میاد فقط. 

دو نفر هم هستیم فقط. هر دو هم دیگه آدم بالغ و تمیز

انواع راهکارها رو انجام دادم. بارها فلاش تانک میزنیم، هرازگاهی عود روشن میکنم، اسپری میزنم، بازم بوئه میاد.

خیلی ناراحت راستش. گفتم شاید یه مشکل خاصی باشه و کسی ایده ای به ذهنش برسه که حل بشه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390
اووفف مشکل منم هست

پس این مشکل لعنتی رو افراد دیگه هم دارن

گاهی نفتالین های رنگی میندازم توی روشویی ولی آخه میگن هم تو فضای بسته درست نیست از مشتقات نفت استفاده بشه و هم اینکه اصل موضوع باید حل بشه آخه. دلیل این بو چیه ؟ چرا قبلا و تو خونه های قبلیمون نبوده ؟ البته تو این خونه هم پارسال نبود

ما هم ی سری اینجور شده بود بعد فهمیدم ک پسر جاریم رو دیوار دسشویی شاشیده بود واسه همین !!!! منم گرفتم از بالای بالای با جوهر نمکو کلی شوینده شستم تا بوی شاشه این بچه میمون بره 

1376
1427
ما هم ی سری اینجور شده بود بعد فهمیدم ک پسر جاریم رو دیوار دسشویی شاشیده بود واسه همین !!!! منم گرفت ...

وای عزیزم. چقدر حرص خوردی

ولی راستش مال ما این مشکل نیست. چون من ماهی یه بار دیوارها رو هم میشورم.

ما هم ی سری اینجور شده بود بعد فهمیدم ک پسر جاریم رو دیوار دسشویی شاشیده بود واسه همین !!!! منم گرفت ...

😂😂😂

کاش علت حال خوب هم باشیم✨روزگار بالا و پائین بسیار دارد🌀روزگاری روز ما هم میرسد🌟

دقیقا از اینا دارم گلم. ولی میدونی که اینا قرص نفتالینن. من از یه استاد رشته شیمی پرسیدم گفت انواع بوگیرها و بدتر از اون این قرص های نفتالین و مشقات نفت نباید تو فضای بسته استفاده بشن

1339