2410
2553

بستگی به روزهای کاریشون، سابقه تدریسشون و آموزشگاه داره. 

ولی پایه تقریبا ساعتی ۱۸ تومن هست

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها واسه معلم ابتدایی شدن چه راه هایی رو باید رفت؟! آیا منی که رشته آموزش ابتدایی در مقطع کارشناسی می خونم بعد فارغ التحصیلی می تونم به عنوان اولین تجربه ام معلم باشم!!؟ اصلا قبول میکنن؟؟ لطفا بگین چه جوریاس؟! 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2456
بچه ها واسه معلم ابتدایی شدن چه راه هایی رو باید رفت؟! آیا منی که رشته آموزش ابتدایی در مقطع کارشناس ...

از طریق ازمون استخدامی اقدام کنید راحت استخدام میشید 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
بچه ها واسه معلم ابتدایی شدن چه راه هایی رو باید رفت؟! آیا منی که رشته آموزش ابتدایی در مقطع کارشناس ...

کی فارغ التحصیل میشی؟

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
از طریق ازمون استخدامی اقدام کنید راحت استخدام میشید 

واسه غیر انتفاعی مگه باید آزمون استخدامی بدیم؟؟؟ 🤔

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2714
1سال و نیم دیگه 

اگه آزمون استخدامی هنوز باشه تا اون موقع، راحت ترین راه ورود شملست

اگه آزمون استخدامی هنوز باشه تا اون موقع، راحت ترین راه ورود شملست

خب مگه واسه تدریس تو مدرسه غیر انتفایی هم باید آزمون استخدامی شرکت کنم؟! آخه من چیز دیگه ای شنیده بودم🙄

نه ، استخدام دولتی رو گفتم 

آره اونو که خودم می دونم. من شرایط تدریس تو مدارس غیردولتی رو میخواستم بدونم چه جوریه؟! ☹️

آره اونو که خودم می دونم. من شرایط تدریس تو مدارس غیردولتی رو میخواستم بدونم چه جوریه؟! ☹️

شهرما که اکثرا با آشنایی و پارتی میرن ولی خوب باید بری مدرسه با مدیرشون صحبت کنی

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
شهرما که اکثرا با آشنایی و پارتی میرن ولی خوب باید بری مدرسه با مدیرشون صحبت کنی

ممنون عزیزم 🙏موفق باشی 😍😃

خب مگه واسه تدریس تو مدرسه غیر انتفایی هم باید آزمون استخدامی شرکت کنم؟! آخه من چیز دیگه ای شنیده بو ...

غیرانتفاعی که نه. راحت تره. ولی فک کنم باید مدیر مدرسه آشنا باشه

2706