2703
2553
عنوان

چرا دنیا انقدر بی حساب کتابه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 31 پست
اقایون قبل ورود رابطه قیافه براشون ملاکه من الان ۱۰ساله ازدواج کردم مردها دنبال زنی هستن که درکشون ک ...

غر میزنه دلبری ابدا بلد نیست کلا اصلا بهم نمیان

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اتفاقابرعکس عزیزم همه ی این دنیا روحساب کتاب خیلی دقیقیه

همه چ برمیگرده ب انرژی های آدما،طرف انرژی عالییی ب این دنیا ساطع کرده و الان داره با داشتن یک همسرعالی جواب انرژی های مثبتشو میبینه و اونیکی برعکس

همین حرفتونم باعث میشه رو یه موده منفی بیوفتی

همه چیوباجون دلتون بسپرین بخدا،وبدون هیچ شکی بهش اعتماد کنین

بهترین معجزه هابراتون اتفاق میوفته

اینوبدون همه چیو این دنیا دسته خوده خودمونه،ن ظاهرمونا دقیقاازانرژی هایی ک میفرستیمه

وقتی خودمونو وصل کنیم ب بزرگترین انرژی برتر(خدا) دیگ همه چ میوفته رو روال

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
حسود هرگز نیاسود😅😅

بخدا حسود نیستم امروز با هم بودیم وقتی میخدید قند تو دلم اب میکردن خدا رو شکر که خوشبخته خوشبختی اون مثل خوشبختی خواهرمه یه روز با هم حرف نزنیم دلم میگیره

همون دیگه ..انشالله شما بهترش گیرت بیاد.اونم راهنمایی کن 😍😙

بخدا راضیم اول اون سه تای دیگه امون بعد من حداقل من شرایطم از یه لحاظ هایی بهتره و بیشتر میتونم مجرد بمونم 

2714
اتفاقابرعکس عزیزم همه ی این دنیا روحساب کتاب خیلی دقیقیه همه چ برمیگرده ب انرژی های آدما،طرف انرژی ...

مرسی از صحبت های ارامش دهنده ات گلم😘😘😘😘

بخدا حسود نیستم امروز با هم بودیم وقتی میخدید قند تو دلم اب میکردن خدا رو شکر که خوشبخته خوشبختی اون ...

عزیزم خدا عدالت داره 

همه چیز که قرار نیس برا یه نفر باششه آدما ظرفیتشو ندارن 

اونی که خوشگله که حتما نباید همه چیش اوکی باشه 

خدا که مثه ما آدما نیس اینجوری از عدالتش دوره به خوشگلا بیشتر بده 

ملاک نعمت دادن که خوشگلی نیس گلم 

تو ازدواج موفق قیافه اولویت اول نیست. چون مردهایی که قیافه رو اولویت اول می دونند معمولأ آدمهای سطحی نگری هستند ولی مردهای پرمایه تر ملاکهای دیگه ای دارند.

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
عزیزم خدا عدالت داره  همه چیز که قرار نیس برا یه نفر باششه آدما ظرفیتشو ندارن  اونی که خ ...

راست میگی شاید من کمی بی انصافی کردم 

همه چی نمیتونه مال یه نفر باشه درسته

تو ازدواج موفق قیافه اولویت اول نیست. چون مردهایی که قیافه رو اولویت اول می دونند معمولأ آدمهای سطحی ...

اره موافقم مردایی که قیافه براشون مهمه سطحی نگرن

اره موافقم مردایی که قیافه براشون مهمه سطحی نگرن

و معمولأ مردهایی که قیافه اولویت اوله براشون خیلی زود از قیافه طرفشون خسته می شند و جذب قیافه و هیکل دیگه ای می شند

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
و معمولأ مردهایی که قیافه اولویت اوله براشون خیلی زود از قیافه طرفشون خسته می شند و جذب قیافه و هیکل ...

وای خدا نکنه هیچ مردی به زنش خیانت کنه

من اگه یه روز ازدواج کنم شوهرم خیانت کنه میمیرمممممم

2706