2410
2553
عنوان

چرا دنیا انقدر بی حساب کتابه؟؟؟

210 بازدید | 31 پست

بچه ها همه چیز غیر قابل پیش بینیه یعنی اصلا نود درصد مواقع اونطوری که ما فکر میکنیم نمیشه 

دنیا واقعا رو حساب دو دو تا چهار تا نمیچرخه 

مثلاااااا 

عاقا ما ۶ تا دوست خیلی صمیمی هستیم که از اول ابتدایی باهم بودیم  الان که دیگه ۱۸ ۱۹ سالمونه دوتامون نامزدن و ۴ تا دیگه مجرد اون دوتایی که نامزدن یکیشون خیلیییی خوشگل و ناز و ملیح و خانواده دار و کلا همه چی تمومه ولی یه نامزد به شدتتتتت بد اخلاق زشت بیشعور  بی پولو ..... داره 

حالا اون یکی دوستمون  با اینکه خدایی خیلی دختر خوب و خوش اخلاقیه ولی اصلا خوشگل نیست و حتی کمی رو به پایینه قیافش که من اصلا قصد تمسخر ندارم و این دوستمو اندازه خواهرم دوسش دارم ولی شما فکر کنید با اینکه قیافه نداره و اصلا سیاست و اینام نداره و خانواده معمولی و ... ولی نامزدش یه داروساز پولدار خوشگل تهرانیه که خیلیم جنتلمن و لاکچریه و ما همه موندیم اینا چطوری اصلا همو درک میکنن

خدایی الان چی به چیه کی به کیه 

مثلا یکی دیگه از دوستامون که اونم خوشگل و بلند قد و خوش اخلاق و باادب و همه چی تمومه با اینکه قصد ازدواج داره ولی خاستگار درست حسابی نداره

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای هرکی ج داد منم منشن کنه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2456
2714

اقایون قبل ورود رابطه قیافه براشون ملاکه من الان ۱۰ساله ازدواج کردم مردها دنبال زنی هستن که درکشون کنه پا به پاشون باشه غر نزنه ودلبری بلد باشه شاید دوستتون این ویژگیها را داره روابط دوستی با روابط زناشویی فرق داره

دوستاتون  خودشون  همسر آینده شونو انتخاب کردن دیگه !

نه اونی که بختش خوب نی اصرار خانواده اش بود و این یکی هم کاملا سنتی جالبه حتی خودش راصی ام نبود ما راصیش کردیم

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
2706