2726
عنوان

این نفرتو اونقدر تو دلم نگه میدارم تا روز انتقام...

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 21 پست
این چاقی که شما از شوهرت گفتی یک روز زمینش می زنه نیازی به انتقام شما نیست. 

ن مردای بد لعنتی ها هیچیشون نمیشه عوضیا

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
ن مردای بد لعنتی ها هیچیشون نمیشه عوضیا

خدا لعنتشون کنه فقط اون موقع که پیر و لرزون می شن محتاج یک لیوان آب می شن مهربون می شن. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تاپیکهای قبلیتو یه نگاه انداختم .خانمها خیلی خوب راهنماییت کردن.شما که میدونی شوهرت رو باباش و مادرش حساسه نباید قطع رابطه میکردی نباید جلو شوهرت به اونا بد بگی.اتفاقا باید تا میتونی بچسبی بهشون.شرایطت سخته چون میگی فعلا خانواده خودت ریخته بهم پشتوانه نداری.به نظرم بی تجربه ای.یه کم سیاست یاد بگیر.یه ماه با شوهرت با خانواده اش مهربون باش هر کاری کردن ندید بگیر.ببین تغییر میکنه یانه.

این چاقی که شما از شوهرت گفتی یک روز زمینش می زنه نیازی به انتقام شما نیست. 

وایی شوهر منم چاقه وقتی میگم برو باشگاه میگه پول ندارم اما منو میفرسته باشگاهو استخر 😔😔😔نمیخوام طوریش بشه 

2728
وایی شوهر منم چاقه وقتی میگم برو باشگاه میگه پول ندارم اما منو میفرسته باشگاهو استخر 😔😔😔نمیخوام ط ...

عزیزم ان شا الله همیشه سالم باشه . برنامه بریزید با هم برین پیاده روی. برین پیش متخصص تغذیه برای رژیم خیلی تاثیر داره. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
عزیزم ان شا الله همیشه سالم باشه . برنامه بریزید با هم برین پیاده روی. برین پیش متخصص تغذیه برای رژی ...

من خودم قبلا مربی ایروبیک بودم بلدم رژیم بنویسم اما اصلا کوتاه نمیاد هی میگه گشنمه ازمایشم داده سالمه اما همش نگرانم هرجاش درد بگیره هی میگم از چاقیه لاغر کن متاسفانه غذاش زیاده قبلا واسه عرپسیمون لاغر کرد میمردم واسه هیکلش اما باز ول کرد چاق شد یه بار برم پیاده روی اونقدر نق زد که خسته ام منم دلسرد شدم حالا هم پول بهانه میکنه لاغر شدن فقط اراده میخواد اینم نداره همش میگم من به درک فکر دخترت باش زبونم لال  فردا طوریت بشه 😔😔

من خودم قبلا مربی ایروبیک بودم بلدم رژیم بنویسم اما اصلا کوتاه نمیاد هی میگه گشنمه ازمایشم داده سالم ...

چه خوب که مربی هستین. به یک روشی راضیش کن. چون با بالا رفت سن اذیت می شه مخصوصا زانوها و دور از جون دیابت.