2726

از شوهرم متنفرم.....ازخودمم متنفرم که میون اینهمه آدم این لعنتیو انتخاب کردم از خصلتای بد هرچی که فکرکنید داره دست بزن فحاشی شدید بچه ننه شدید با باباش کار میکنه بداخلاق خسیس چاق بیتربیت ...واقعا کور بودم اینو انتخاب کردنی؟هرچند کلا جور دیگه خودشو نشون میداد ....منم یه آدم ضعیف و مهربان و کمی مهرطلبم ، بعد ازدواج کلا دور زندگی افتاد رو دور سلطه گری شوهرم و سلطه پذیری من...الانم چندمدته افتاده رو دور بیحرمتی های شدید از جانب اون چند روز پیش رکیک ترین فحشای عمرمو بهم داد چون گفتم اگه پول داری واسم مانتو دم دستی بگیر ومنم مثل یه احمق لال فقط نگاش میکنم تو این چهار روز ذره ای از خشم بیدلیلش کم نشده الانم اومد پسرمو برد پارک....میخوام این نفرتمو اونقدر بزرگ تو دلم نگه دارم تا روز انتقامم بیاد شمام واسم دعا کنید بتونم از این ظالم بیشرف انتقاممو بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جای  حمل این همه تنفرخداوندطلاق روگذاشته برای همین روزهاکه به تنگنااومدی وداری اذیت میشی...

یاوایساومثبت فک کن وبسازیااینکه میبینی تغییرنمیکنه جداشوبهترازاینه که چندسال دیگه بازبچه داربشی اون موقع دونفرم اسیرکنی واذیت کنی

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

خدا بهت صبر بده امان از مردهای خسیس

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
خیلی سخته  خیلی ناراحت شدم  ولی فقط خودتو آزار میدی  نابود میشی  ای کاش میتو ...

نمیتونم فعلا اوضاع خانواده خودم بهم ریختس و اون خوب میدونه که فعلا حامی ندارم دور برداشته

این چاقی که شما از شوهرت گفتی یک روز زمینش می زنه نیازی به انتقام شما نیست. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
نمیتونم فعلا اوضاع خانواده خودم بهم ریختس و اون خوب میدونه که فعلا حامی ندارم دور برداشته

خب حالا که شرایط اینه سعی کن کارهائی نکنی که سر و صداش در بیاد سیاست های زنونه خرش کن 

بشو یک هنرپیشه 

برای آرامش خودت و تحمل این زندگی از نفرت دوری کن 

2706