1421
1389

از شوهرم متنفرم.....ازخودمم متنفرم که میون اینهمه آدم این لعنتیو انتخاب کردم از خصلتای بد هرچی که فکرکنید داره دست بزن فحاشی شدید بچه ننه شدید با باباش کار میکنه بداخلاق خسیس چاق بیتربیت ...واقعا کور بودم اینو انتخاب کردنی؟هرچند کلا جور دیگه خودشو نشون میداد ....منم یه آدم ضعیف و مهربان و کمی مهرطلبم ، بعد ازدواج کلا دور زندگی افتاد رو دور سلطه گری شوهرم و سلطه پذیری من...الانم چندمدته افتاده رو دور بیحرمتی های شدید از جانب اون چند روز پیش رکیک ترین فحشای عمرمو بهم داد چون گفتم اگه پول داری واسم مانتو دم دستی بگیر ومنم مثل یه احمق لال فقط نگاش میکنم تو این چهار روز ذره ای از خشم بیدلیلش کم نشده الانم اومد پسرمو برد پارک....میخوام این نفرتمو اونقدر بزرگ تو دلم نگه دارم تا روز انتقامم بیاد شمام واسم دعا کنید بتونم از این ظالم بیشرف انتقاممو بگیرم

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432

جای  حمل این همه تنفرخداوندطلاق روگذاشته برای همین روزهاکه به تنگنااومدی وداری اذیت میشی...

یاوایساومثبت فک کن وبسازیااینکه میبینی تغییرنمیکنه جداشوبهترازاینه که چندسال دیگه بازبچه داربشی اون موقع دونفرم اسیرکنی واذیت کنی

🖤بذارسایه ت همیشه رو،سرم باشه...🖤

خدا بهت صبر بده امان از مردهای خسیس

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
خیلی سخته  خیلی ناراحت شدم  ولی فقط خودتو آزار میدی  نابود میشی  ای کاش میتو ...

نمیتونم فعلا اوضاع خانواده خودم بهم ریختس و اون خوب میدونه که فعلا حامی ندارم دور برداشته

این چاقی که شما از شوهرت گفتی یک روز زمینش می زنه نیازی به انتقام شما نیست. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

خدا لعنت کنه مرد فحاش و دست رو زن بلند کن😡میخورن میخورن هار میشن پاچه میگیرن

👈عاشق که بشی حالت حال دل مجنونه دست خود آدم نیس فکرت همه جا اونه عاشق که بشی مست بوی نم بارونی چشماتو که میبندی تو خاطره هاتونی👉هواااااش...میزنه بسرت ولی دور وبرت چیزی جز جای خالیش نیس آدددددم...دل شو که بده مثل دیوونه ها دیگه هی چیزی حالیش نیس☝دی ماهی ام😀😀
1394
نمیتونم فعلا اوضاع خانواده خودم بهم ریختس و اون خوب میدونه که فعلا حامی ندارم دور برداشته

خب حالا که شرایط اینه سعی کن کارهائی نکنی که سر و صداش در بیاد سیاست های زنونه خرش کن 

بشو یک هنرپیشه 

برای آرامش خودت و تحمل این زندگی از نفرت دوری کن 

1387

ن مردای بد لعنتی ها هیچیشون نمیشه عوضیا

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
ن مردای بد لعنتی ها هیچیشون نمیشه عوضیا

خدا لعنتشون کنه فقط اون موقع که پیر و لرزون می شن محتاج یک لیوان آب می شن مهربون می شن. 

عزیزم تاپیکهای قبلیتو یه نگاه انداختم .خانمها خیلی خوب راهنماییت کردن.شما که میدونی شوهرت رو باباش و مادرش حساسه نباید قطع رابطه میکردی نباید جلو شوهرت به اونا بد بگی.اتفاقا باید تا میتونی بچسبی بهشون.شرایطت سخته چون میگی فعلا خانواده خودت ریخته بهم پشتوانه نداری.به نظرم بی تجربه ای.یه کم سیاست یاد بگیر.یه ماه با شوهرت با خانواده اش مهربون باش هر کاری کردن ندید بگیر.ببین تغییر میکنه یانه.

وایی شوهر منم چاقه وقتی میگم برو باشگاه میگه پول ندارم اما منو میفرسته باشگاهو استخر 😔😔😔نمیخوام طوریش بشه 

وایی شوهر منم چاقه وقتی میگم برو باشگاه میگه پول ندارم اما منو میفرسته باشگاهو استخر 😔😔😔نمیخوام ط ...

عزیزم ان شا الله همیشه سالم باشه . برنامه بریزید با هم برین پیاده روی. برین پیش متخصص تغذیه برای رژیم خیلی تاثیر داره. 

1339