2410
2553
عنوان

امروز شوهرم بهم گفت خواهر!! فقط اسم خواهر داری!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 58 پست
شوهرم نمیگه چرا کادو ندادن وپاگوشا نکردم میگه چرا چشم دیدنت ندارن چرا حسادت میکنن چرا اینجوری میکنن ...

خب راست میگه بنده خدا 

توکجا خواهردیدی اینجوری کنه

ازلج خواهراتم که شده قدر همسرتوزندگیتوبدون ،وبه خاطر خواهرات باهمسرت بحث نکن

به همسرت بگو همین که تورودارم برام کافیه خواهرمیخوام چیکارکنم اونم بااین اوضاعی که دارن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
حتما برا اونا کم گذاشته احساس تبعیض میکنن

عزیزم من اخریم هرکسی به زمان خودش جهازشه ۲۰ سال پیش ماشین خشک کن نبود بود؟

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب راست میگه بنده خدا  توکجا خواهردیدی اینجوری کنه ازلج خواهراتم که شده قدر همسرتوزندگیتوبدون ...

من ک حرفی نزدم در جوابش.از حرف شوهرمم ناراحت نیستم فقط ب عمق حرفش فک میکنم میبنم کسی برام نمونده

عزیزم من اخریم هرکسی به زمان خودش جهازشه ۲۰ سال پیش ماشین خشک کن نبود بود؟

ببین این توجیح اگه تو زمان خودش کامل داده بود الان ناراحت نمیشود می گفتن زمان مام خیلی خوب داده الان چیز ای جدید اضافه  شده

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
2720

عزیزم تاپیکت رو دیدم داغ دلم تازه شد.

من که خواهرم کلا عروسیم رو زهرمار کرد واسم. اول که می خواستم عقد کنم گفت هیچ کسی رو نباید بیاری واسه عقدت چون نمی خوام کسی بفهمه من باردارم.

بعد هم که شش ماه از عقدم گذشته هنوز به جز مراسم خاستگاری و نیم ساعتی که اومد محضر نشست شوهرم رو ندیده

بعدش هم که زایمان کرد یهو بی هیچ دلیلی با همه مون قهر کرده و جواب تلفن هیچ کس رو نمی ده

هرگز فکر نمی کردم خواهرم این بلارو سرم بیاره. هییچ وقت

خب راست میگه بنده خدا  توکجا خواهردیدی اینجوری کنه ازلج خواهراتم که شده قدر همسرتوزندگیتوبدون ...

شنیدی میگن پر کس بی کس همینه...عیب نداره میگذره

ببین این توجیح اگه تو زمان خودش کامل داده بود الان ناراحت نمیشود می گفتن زمان مام خیلی خوب داده الان ...

مادرم ب زمان خودشون بهشون داده هرچی در توانش بوده.طفلی دلم ریش میشه براش

عزیزم تاپیکت رو دیدم داغ دلم تازه شد. من که خواهرم کلا عروسیم رو زهرمار کرد واسم. اول که می خواستم ...

خواهرای منم کلا ۶ بار ندیدن شوهرم تو مدت ۱۰ ماه عقدمون

2714
مادرم ب زمان خودشون بهشون داده هرچی در توانش بوده.طفلی دلم ریش میشه براش

شاید نمیدونم ولی دلخوریشون دلیل داره این مطمئن هستم  ببین چی الکی عصبانی مباش سعی کن آروم کنیشون حتما برا خودشون دلیل دارن در مورد صحبت کن

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
شنیدی میگن پر کس بی کس همینه...عیب نداره میگذره

ان شاالله که باهم خوب بشین گلم،همه همینن دیگه

توهیچ زندگی همه چی همزمان باهم خوب نیست،هرکسی ونگاه کنی یه جای کارش میلنگه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
پدرم فوت شده.مادرم مونده برام

مامانم یه خواهر داشت چشم دیدن مارو نداشت.ولشون کن.اگر درست شدن چه بهتر و اگر نه فکرت رو درگیرشون نکن.سلامی و علیکی .دیگه همین و واسسسلام

اده بخدا از حسادت میگن مامان نباید ب تو جهاز خوب بده هرچی اشغالی تر بهتر‌چون خواهر شوهر نداری جهاز ن ...

😵😵😵😵😵

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸