2726
عنوان

امروز شوهرم بهم گفت خواهر!! فقط اسم خواهر داری!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 58 پست

حرف شوهرت غیر قابل بخشش بگو مگه منو به خاطر کادوهای اونا میخوای به تو چه با من چه رفتاری دارن میدونم کارای خواهرات بده ولی این دلیل نمیشه شوهرت به روت بیاره چون مشکل خانوادتون به اون ربطی نداره عجبااااا😠

جهاز چه ربطی به خواهرشوهر داره آخه مگه اونا جهاز نبردن عجبا هااز جیب شوهرشون که نمیخوای جهاز بخری

منم همین میگم پیش همه همسایه ها میگن مادرما میخاد ۱۰۰ میلیون جهاز بده خب بده‌که چی؟ میترسن از ارث اینا کم بشه پس فردا

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا رابطه بین تو وخواهرات به کنار

از همین الان حتی یه جمله شوهرت راجع به مشکلات خانوادگیت گفت اصلا واکنش ناراحت کننده نشون نده و خیلی ریلکس بگوزندکی خانواده من به توارتباطی نداره و بگو آره حتی اسمش رو هم ندارم 

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا
خب شوهرت چرا این حرفو زد . خواهراتونمی تونستی انتخاب کنی،انتخاب شوهرت که دست خودت بود؟

وااااا😶

چیکارکنه الان به خاطر چندتا خواهر بی لیاقت باشریک زندگیش دعواکنه?

بنده خدا اسی نگفت که شوهرم بده

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728
آخر نفهیمدم خواهر داشتن خوبه یا بد...من که خواهر ندارم

خواهر بیسته بیست...ولی بستگی به اخلاق طرفت دراه.من دوتا خواهر دادم که بزرگه گاهی ناراحتم میکنه باحرفاش ولی میدونم حرفاش از سادگی و سختیایی ک میکشه...یه نمه حس حسادتش توش قویه...و من اینو میفهمم ولی مطمینن اگه اتفاق بدی برام بیفته بیشتر از خودمن غصه میخوره عاشق خواهرامم خواهر داشتن اصلا بد نیس

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
حرف شوهرت غیر قابل بخشش بگو مگه منو به خاطر کادوهای اونا میخوای به تو چه با من چه رفتاری دارن میدونم ...

بخاطر کادو نزد چشم و دل سیره میگه چرا چشم‌دیدنت ندارن

وااااا😶 چیکارکنه الان به خار چندتا خواهر بی لیاقت باشریک زندگیش دعواکنه? بنده خدا اسز نگفت که شوه ...

شوهرم نمیگه چرا کادو ندادن وپاگوشا نکردم میگه چرا چشم دیدنت ندارن چرا حسادت میکنن چرا اینجوری میکنن با تو

اره عزیزم بخدا همش عزت احترام از حسادت میگن خواهر شوهر نداری مامان نباید جهاز خوب بده بهت.سر اینکه چ ...

خب عوض اینکه اونام از دست مامانت بگیرن و هرکدومشون یه چیز بزرگ بگیرن اینو میگن بیچاره مادرت دلم برا مامانت سوخت😢

اخی چه بد 

بیخیال اینجور ادما نبودشون بهتره 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اره عزیزم بخدا همش عزت احترام از حسادت میگن خواهر شوهر نداری مامان نباید جهاز خوب بده بهت.سر اینکه چ ...

حتما برا اونا کم گذاشته احساس تبعیض میکنن

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
همین که از سر بی پناهی اشک میریزه یعنی انتخاب مناسبی نداشته

عزیزم شوهر من یک بار نگفته چرا ب ما کادو ندادن چرا محلت ندادن و‌‌.....فقط میگه اینا چرا بهت حسودی میکنن مگه خواهرت نیستن....

2706